Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fizetős pszichológus miben...

A fizetős pszichológus miben jobb mint az „esztékás“ ingyenes? Mert se ez se az nem ér sz***rt hát akkor már nem jobb az ingyenes?

Figyelt kérdés

Azért 15.000 / óra a fizetősnél és mit ér? Ló*****szt se.

Akkor már megyek inkább az ingyeneshez az se ér semmit, na de nem is kerül semmibe.


2021. dec. 18. 12:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
Attol hogy par naponta kiirod ezt a kerdest, jobb lesz?
2021. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Miért nem ért semmit? Mit vártál volna el?"


egyáltalán semmit nem kaptam ez a lényeg hogy X alkalom elment és SEMMI A VILÁGON nem történt. persze mi is történne, attól hogy dumálunk. semmi. ugyan mi is történne . a semmiből nem lesz semmi.

2021. dec. 19. 14:44
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom, rossz lehet ilyen bután élni.
2021. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

"X alkalom elment és SEMMI A VILÁGON nem történt."

Mikor mondanád, hogy elégedett vagy, érdemes volt pszichológushoz járni, ha mi történt volna?


"persze mi is történne, attól hogy dumálunk. semmi. ugyan mi is történne . a semmiből nem lesz semmi."

A pszichológusnak elmondtad már az elején, hogy te így gondolod? Mit mondott rá? Mit ígért, hogy mire számíthatsz, ha X alkalmat végigcsinálsz?

2021. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

"Sajnálom, rossz lehet ilyen bután élni."

Nem mindenki egyformán okos, de attól még mindenkinek segíthet egy pszichológus, ha belekalkulálja, hogy az adott ember mennyire értelmes, nem?

2021. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Mikor mondanád, hogy elégedett vagy, érdemes volt pszichológushoz járni, ha mi történt volna?"

akkor HA TÖRTÉNT VOLNA BÁRMI ÉRDEMLEGES említésre érdmes változás, akkor!


De ez eléggé evidens nem?


"Mit ígért, hogy mire számíthatsz, ha X alkalmat végigcsinálsz?"


Hát ez az hogy SEMMIT pedig ez lenne a legelesleg alapabb dolog. Úgy hívják HOGY TERÁPIÁS TERV!!!



NA MÉG EZT SE LÁTTAM MERT NINCS IS!!!


Humbuk szar az egész.

2021. dec. 19. 17:20
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Elég nehéz eset vagy.

Én örülnék ha sikerülne kipenderítenem téged.

Még hogy ígérgetni? Biztos hogy nem.

2021. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Persze, csendben ültetek 15 órán keresztül.
2021. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

"Úgy hívják HOGY TERÁPIÁS TERV!!! NA MÉG EZT SE LÁTTAM MERT NINCS IS!!!"

Vele is ordibáltál?

Rákérdeztél, hogy mi a terápiás terv? Mit mondott?

2021. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban is voltam pszichológusoknál, és most felnőttként is járok. Az a helyzet, hogy sok a hülye. Mint minden szakmában. Talán még nagyobb arányban is. Máig emlékszem, hogy az egyik gyerekpszichológus milyen baromságokat beszélt, de az egyik másik például jó volt. Felnőttként is minden ismerősöm, aki pszichológushoz jár, 4-5-höz elmegy, mire talál egy jót. Én most egy jóhoz járok. 19.000 Ft/alkalom. Viszont szívesen járok oda. Rohadt sok a rossz pszichológus, viszont megéri találni egy tényleg jót. Én így gondolom. Ugyanakkor a kérdésednek ninc sosk értelme, hiszen válaszoltál magadnak, gondolom, kiírtad a dühödet csak, remélem, ez sikerült.
2021. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!