Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi mellé hangulat javítò?

Antidepi mellé hangulat javítò?

Figyelt kérdés

3 hònapja szedek antidepit szorongásra, pánikra. Eddig úgy éreztem elég jò bár a régi életemet még nem kaptam tőlle vissza. Viszont most a napokba azt érzem hogy valami nem oké, kedvtelen vagyok, elég gyakran rám jön kissebb szorongás is. Lehet emelni kellene az adagon, nem tudom.

A kérdésem az lenne hogy van itt valaki aki szed/szedett antidepi mellé hangulat javítòt vagy esetleg más fajta antidepit?



2021. dec. 23. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez amit szedsz nem jo

Nem kell melle meg 5 fele cucc

Tobb a kar mint a haszon ha keverve van bar ugyis az orvos fogja tudni majd mi a teendo ha elmondod neki a tapasztalatod

Vagy az adagon fog emelni vagy egy masikat fog felirni

Tul sokaig ha nem muszaj ne szedd az antidepresszanst mert hosszu tavon nem tul egeszseges plusz egy ido utan az Isten gyogyszere sem lesz eleg mert fuggoseg is kialakul es az eleg nagy baj

2021. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem az a fajta gyògyszer amiből egyre több kellene, szimplán lehetséges hogy nem lett eltalálva a megfelelő adag mert eddig jòl működött.
2021. dec. 24. 04:50
 3/15 anonim ***** válasza:

az antidepi lenne a hangulatjavító.

ez idő alatt már kellene valamiféle előre lépésnek.

ha nem érzed így vagy az adagot kell majd emelni vagy mást gyógyszert választani. (ha elmondanád a gyógyszer nevét vagy hatóanyagát könnyebb lenne)

de ez teljesen nem fogja megoldani a problémát, valami terápiára is kellene járni (mondom én aki nem gyógyszer mellett:D)

2021. dec. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Escitaloprambòl szedek 10 mg-ot. Érezni érzek mert sokkal jobban vagyok de nem az igazi. Meg nagyob labilis tehát egyszer tök jò utánna megint rossz.
2021. dec. 24. 07:16
 5/15 anonim ***** válasza:

ez jó adag pedig.

ha jobban érzed magad szintúgy pozitív.

sajnos a gyógyszer nem fog teljesen meggyógyítani, ahogy írtam.

mindenképp beszélj a dokiddal, gondolom van pszichológus is ahova jársz

2021. dec. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert sok helyen olvasom hogy pánikbetegeknél kell a 20 mg.
2021. dec. 24. 08:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Emelhető.


Antidepresszáns = hangulatjavító. Ez nem két különböző típus.

2021. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor magyarul az antidepi egy sima hangulat javítò?
2021. dec. 24. 18:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Ez olyan, mint a krumpli és a burgonya. Szinonima.
2021. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a doki, hogy duplázzam meg az adagom, igaz nem azt szedek, amit te.

semmi extra vizsgálat, vérvételt nem kért, csak simán mondta.

gondolom ha megkérdeznéd neked is ezt mondaná, de azért kérdezd meg, hogy mi lenne ha felemelnéd a max. adagra.

2021. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!