Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi mellé hangulat javítò?

Antidepi mellé hangulat javítò?

Figyelt kérdés

3 hònapja szedek antidepit szorongásra, pánikra. Eddig úgy éreztem elég jò bár a régi életemet még nem kaptam tőlle vissza. Viszont most a napokba azt érzem hogy valami nem oké, kedvtelen vagyok, elég gyakran rám jön kissebb szorongás is. Lehet emelni kellene az adagon, nem tudom.

A kérdésem az lenne hogy van itt valaki aki szed/szedett antidepi mellé hangulat javítòt vagy esetleg más fajta antidepit?



2021. dec. 23. 17:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is írtam neki emailt. Azt mondta hogy egy fél szemmel emeljem meg ha úgy érzem és akkor szednék 15 mg-ot. Csak félek hogy megint milyen mellékhatásai lesznek mint amikor elkezdtem szedni az antidepit. Neked bevállt az emelés? Te mit szedsz?
2021. dec. 25. 04:52
 12/15 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy előjönne az, mint az elején.

igazából nem érzek extrább dolgot, de ez kb. a 7. gyógyszerem, amitől viszonylag jól vagyok.

2021. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A gyògyszerváltások nagyon nehezek?
2021. dec. 25. 10:19
 14/15 anonim ***** válasza:
ha szünetet tartasz a kettő között akkor nem igazán
2021. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
de kiderül, hisz emeled, remélem sikerül
2021. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!