Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatokra lennék kiváncs...

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, akik próbálták már az “eredeti”(Nati által készített) shenmen piercinget szorongásra? Köszönöm ❤️

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé átverés hangulata van. Inkább olvasgass, értsd meg, hogy hogy működik az idegrendszer, és mi történik szorongás közben. Rengeteg ingyenes, házilag is gyakorolható szorongásoldó techika van.
2021. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
a shenmen piercing valóban hatásos, nem egy csapásra történik ez a változás tehát nem csodaszer de ismerek személyesen négy lányt is aki csináltatott és pozitivak a visszajelzések ezekkel az akupunktúrás pontba szúrt piercingekkel kapcsolatban, azonban nem csak ez a Nati csinál egyedül a világon és még csak az országban sem ilyen fajta piercinget az viszont biztos, hogy ő rettenetesen túlárazza
2022. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 2-essel, keress inkább a környéken valakit.(akihez vissza tudsz menni, ha kell, lehet kérdezni stb)
2022. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, én ma szedtem ki, mert nem volt jó.

Azon meg vitatkoznék, hogy miért a Nati-féle az eredeti. Nem ő találta fel, csak jól reklámozza magát.

2022. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Nati csinált shenment, semmit nem érzek, mintha nem történt volna semmi. Megyek majd garanciás szúrásra a másik fülembe, legalább így nem olyan horror az ára, hogy kettő lesz egy áráért.
2022. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a honlapján, hogy a piercing magában nem működik, ahhoz kell Nati csodálatos tudása és képessége. :-o

Elég gáz...

2022. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nati szúrt... semmi nem változott... nem fogom még 10 ezerért kiszúratni újra, egyszer volt budán kutyavásár. Ráadásul lassan gyógyul, és tudom, porc, de köldök, nyelv, bimbi, orr és industrial pcm is van, de ennyire elb@szva sosem szúrtak még. A shenment kiveszem, a migrént pct megtartom mert mindig akartam egy daithet

Öröm, hogy a negatív/kézelkedő kommenteket törlik...

2022. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7: igen, azért érdekes, hogy ha egy független fórumon keresel rá, csak akad pár ember, akinek nem használt... Végül én se mentem el a garanciális szúrásra, de el kell mondjam, hogy nagyon vonakodva adtak időpontot, valahogy egyszerűen soha nem volt jó nekik olyan időpont, ami nekem igen (egy kétórás idősávban nem értem rá fixen, amúgy bármelyik napon a nap többi részében igen, feszt arra a két órára kínálgattak időpontot). Plusz én is belegondoltam, hogy ugye az ékszert azért ki kell fizetni, ami 8000 pénz, plusz útiköltség... Mivel már semennyire nem hittem benne, úgy voltam vele, hogy nem ér ennyit.
2022. aug. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as: te kivetted vagy megtartottad egyébként?


Ha kivetted, akkor gyógyulás után gondolkozol azon, hogy újraszúrják esetleg? Olyan helyen ahol tényleg kimérik a pontot?


Illetve nagyon köszi a tapasztalatot, kezdtem úgy érezni magam, mint gyerekkoromban a "császár új ruhája" mesében, hogy meztelen vonult a császár de mindenki azt mondta, hogy mennyire szépen fel van öltözve, mert féltek tőle:D

2022. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Megtartottam, én is piercinges típus vagyok egyébként is, és tetszik. Én nem szúratom újra szerintem, nem hiszek már benne semennyire, akár kimérik, akár nem.

2022. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!