Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges az úgymond bugy...

Lehetséges az úgymond bugy vagy stressz pocakot leadni? És ha igen, hogyan? (tapasztalatok által valaki? )

Figyelt kérdés
Hónapok óta csak vizet iszom, semmi édesség, rendszeresen járok konditerembe , brokkolit, uborkát és mindenféle zöldséget megeszek a csirkemell és hal mellé, már tiszta gebe vagyok, de a derekamon lévő zsír sehogy sem megy le..a pocakról nem is beszélve..pedig napi 5x étkezem , se kenyér se tészta ezek helyett zsírszegény túró fehérjeporral és zabpehely..

2016. ápr. 6. 18:28
 1/6 Szintis Zoli ***** válasza:
2016. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked használt?
2016. ápr. 6. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a testalkatodhoz képest aránytalanul nagy a hasad, az általában nem zsír, hanem a belek vannak elnyálkásodva, azt kell tisztítani szénnel vagy agyaggal, böjttel, stb.
2016. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mit takar az , hogy szénnel és agyaggal? Még nem hallottam ezeket a kifejezéseket ilyen témával kapcsolatban..A pocakom felett látszanak a kockák sőt oldalt is lent meg egy buggy és kész..
2016. ápr. 6. 20:49
 5/6 Szintis Zoli ***** válasza:

Jelenleg tömeget növelek. Ha szálkásítani kezdek , akkor majd fog használni, hisz a fogyás biológiája van benne aránylag érzékletesen (kisebb hibákkal) leírva.


Ez nem egy módszer, hanem az egyetlen módszer.

Mi kell a zsírvesztéshez és az izommegóváshoz.

2016. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem , már el is kezdem kimérni a súlyomhoz való napi fehérje és szénhidrát mértéket, 1500 kalória szükséges a zsírégetéshez ezt is kiszámoltam már korábban szóval beiktatom, bár igazából csak csirke mellet eszek sok salátával brokkolival , reggel zabpehely fehérjeporral, zéró cukor és kenyér már hetek óta, de olvasgatom majd ezt az Ebookot amit linkeltél és remélem lemegy végre, köszönöm szépen!
2016. ápr. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!