Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek bajom lehet , megállhat...

Félek bajom lehet , megállhat a szívem ?

Figyelt kérdés

15 éve szedek xanaxot és paroxetint , de 8 hónapja mindkettő dózisát az 1/3-ad ára csökkentettem , így 2×0.25 xanax és 10mg paroxetint szedek , de tegnap és ms bevettem még 0.25 mg xanaxot mert

erős szívdobogást éreztem.



2021. dec. 27. 00:16
 1/3 Grimfox ***** válasza:
Nem, nem fog megállni a szíved, ez csak az adagolás hirtelen változásából, és a szorongásból fakadó tünet. Nem kellemes, az tény, de teljesen szokványos. Ha saját döntés alapján csökkentetted az adagolást, át kellene gondolnod a dolgot, vagy megbeszélni a pszichiátereddel, aki a gyógyszert kiírja.
2021. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már 8 hónapja így szedem és ezeket 3-4 hónapja érzem , de a vérnyomásmérő is mutatja a ritmuszavart , 2 hónapja , de tegnap 6-5× :( , voltam sok kardiológusnál , mef olvastam hogy a légzéssel szinkronban , elvileg légzési aritmia - t mutathat , de ijesztő.
2021. dec. 27. 01:15
 3/3 Grimfox ***** válasza:
Fontos, hogy magadat ne diagnosztizáld, a szakember véleményére hagyatkozz. Vagy korán kezdted el csökkenteni a gyógyszert, vagy a gyógyszernek, és adagolásának nincs köze a szívpanaszaidhoz.
2021. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!