Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nárcisztikus...

Szerintetek nárcisztikus zavaros ez a férfi?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival nem olyan régen és gyanús nekem, hogy valami nem stimmel vele.


Sajnos jó hülye voltam és le is feküdtem vele párszor, én mondjuk komolyat akartam tőle, O meg elhitette velem, hogy ő is, így jó hamar beadtam a derekam.


Már az elején észre kellett volna vennem a jeleket, de nem láttam..


Már az első randin nagyon udvarias, mèzesmázos volt, azt éreztem ismeri a gondolataim, tudja mit akarok hallani, én meg magamat sem értettem, hogy hogy rajonghatok ennyire valakiert 1 este után. Azt éreztem, hogy csak sodródni akarok vele ebben az érzésben.


Sajnos aznap este le is feküdtem vele.. Aztán 2 nap múlva találkoztunk újra, és főzött nekem, hangulatvilagitas, minden volt..

Már itt kezdett furcsa lenni, hogy elkezdett utasítgatni előtte. Pl" a legszebb ruhád vegyed föl, látni akarom a sugárzó ènedet" stb... Ez mondjuk nem is lenne baj, csak az volt a baj, ahogy a kívánságait előadta.. Mintha valami alattvaloja lennék és ki kell őt elégíteni. Az ágyban is megjegyezte, hogy "az egy dolog, hogy te fazonra szereted magad leborotvalni, de nekem mindig csupasz legyél". Ezen megint csak pislogtam, mert nem azzal van a baj, hogy neki az tetszik, hanem ahogy előadja.

Ja, és mindezt úgy mondja, hogy közben neki állandó merevedési problémái vannak 28 éves férfiként és csak viagrával képes a szexre. (Nem tudom, hogy lehet e köze a merevedési zavarnak a nárcisztikus zavarhoz)


Pár együttlét után letiltott minden publikus helyről és csak Viber-en tartott meg ahol más nem látja, hogy beszélünk. Én nem értettem semmit az egészből és kérdőre vontam, mire ő full hülyének nézett, és állította, hogy nem tiltott le és biztos valami technikai probléma van a háttérben. Lazán hazudott mindenben és totál hülyének nézett, majd még engem vont kérdőre, hogy miért viselkedek nevetségesen.


Színészi kepessege profi volt, már a saját elmèm épségét kezdtem megkèrdőjelezni mellette... Egyszerűen rogtonozve tudja mikor mit kell mondani, hogy megvezessen.


Jellemző volt még rá az akaratossag, erőszakos viselkedés, az kell történjen amit ő akar, egy programozás is mérgező vele, mert képtelen alkalmazkodni, oda kell menni ahová ő akar... Pl elmentünk a barátaival sétálni és konkrétan megmondta, hogy addig a kocsiig még elsetalunk, aztán megyünk vissza...nem érdekelte, hogy mi még mennénk tovább. Vagy amikor elmentünk egy kiállításra, akkor is rászólt mindenkire, hogy mostmár ne nézzük tovább ezt a képet hanem haladjunk. Amikor pedig neki tetszett valami, akkor mindenkinek azt kellett csodálni és pont azt a szépséget észrevenni amit ő észrevett. Amikor meg fotózkodni kellett, hát persze, hogy róla készült a legtöbb kép.. és ha mégsem lett jó egy kép, képes volt kijelenteni, hogy most a 6 teremmel visszább lévő szoborhoz vissza fogunk sétálni ő róla még képet csinálni.


Persze volt neki ezenfelül egy csomó youtube videója meg csatornája, ahol ment folyton önmaga népszerűsítése és a követők szerzése. Már második randin lelkesen mutatta a videóit..


Ezenfelül mélyen vallásos családból is származik, nagyon szépen tudott a hitèletèről beszèlni, ezért végképp azt gondoltam, hogy az Isten lábát megfogtam vele szó szerint...😃


Majd utána kezdtem rájönni, hogy a keresztény értékrenddel egyszerűen nem tudom összeegyeztetni a viselkedését.


Pár hét volt ez az egész közöttünk, de lelkileg már ez is megtèpázott, főleg inkább az önbecsülésem. Eleinte azt gondoltam, hogy egy barom, aki csak játszott velem, hogy ágyba vigyen, én meg bedőltem neki.. Persze az is, csak lehet ennél több van a háttérben és ilyen egy nárcisztikus pasi. Ez már csak azért is érdekel, mert legközelebb könnyebb lenne felismerni a jeleket.


Bocsánat, ha össze-vissza írtam, remélem érthető azért.


2021. dec. 28. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Wow, nem gondoltam hogy a vallásosak is szexelnek első randin.


A barátain mit láttál? Őket nem zavarta hogy utasítgatja az egész társaságot? Meglep hogy egy ilyen nehéz természetű embernek vannak barátai.

Azért a youtube-jára kíváncsi lennék, hogy a videóiból látszik-e valami nárcisz :D

2021. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy zavarta e őket, de azon csodálkoztam, hogy miért nem szól rá senki. Már kezdtem úgy érezni, hogy velem van a baj.
2021. dec. 28. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp örülj, hogy megszabadultál tőle, ez a fajta aki pár hónap után azt is megmondja kivel beszélgethetsz, kik lehetnek a barátaid stb... én is megnézném a youtube csatornáját :D
2021. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig de bármi is ez a fickó hagyd, az ilyentől menekülni kell mielőbb
2021. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Wow. Hát ezt úgy leírtad, mint egy nő, aki TED Talkban mesél a visszaélésről. Addig jobb, amíg az ilyent csak távolabbról ismered. Nárcisztikus Személyiségzavar, meg talán Antiszociális is. A saját lelki problémái miatt nem áll fel neki. Arra elég ha csak iszik. A sima nárcisztikusnak még van leliismerete és nem ennyire kimért. A személyiségzavarai miatt szinte kettészakad hogy hogyan élje ki magát rajtad.
2021. dec. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Inkább pszichopatának tűnik, mint nárcisztikusnak.

Amúgy az, hogy mindig tudja mit kell mondani még nem jelent rosszat. Én is mindig tudom, de van bennem együttérzés és nem kezelek tárgyként egy nőt.

27F

2021. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öltöztetés az egyik mániájuk. Friss kapcsolatban voltam és a pali kajak le akarta cserélni a ruhatáramat. Cicababának megfelelő koktélruhák tömkelegével lepett meg, ékszereket, parfümöket, táskát, cipőt vásárolt.

A stílusom inkább sportos, de azt letojta. A hajamat basztatta örökké, hogy ne fogjam össze és festessem szőkére. Persze ezt kedvesen adta elő.

Kb. Két hónap után pakoltunk az egyik szobában, selejteztük a régi dolgait. Előkerült egy régi fotóalbum a volt feleségéről valami portfólió féle. Akkor ott, mintha egy trillert néztem volna. Basszus a volt felesége kiköpöt én, csak szőke hajjal 😱😱😱. Egy az egyben. Éés ugyanolyan ruhák, mint, amit nekem ajándékozott. Nem vagyok egy félős típus, de ott összeállt a kép.. és lefagytam. Szép lassan elkezdtem távolodni a pasitól egyre kevesebbet találkoztam vele. Egyre jobban bebolondult. Naponta 120 üzenetet küldött, több tucatszor hívott. Végül lecseréltem a számomat.

2022. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!