Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet az anyámnak?

Mi baja lehet az anyámnak?

Figyelt kérdés
Olyan 5-6 éve gyógyszert szed szorongásos depire viszont világéletében bolond volt. Alapjáraton kedves majom szeretettel szerető szülő viszont félévente rájön ok nélkül egy roham olyankor meg akarja verni apámat és engem (2-3 hetente haza járok Pestről) azt mondja hogy bárcsak megdöglenénk, minden k**va dögnek elmond mégegyszer ismétlem ok nélkül , felhoz 100 éves sérelmeket és fenyegetőzik hogy tönkreteszi a parkapcsolatomat apámat pedig kirugdossa a házból. Borderline lenne ? A szeme szikrákat szór és öngyilkossággal is fenyegetőzik.

2021. dec. 29. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg az van, hogy van benne egy csomó kezeletlen stressz meg feszültség és rendszeres időközönként így jön ki. Szakember kellene neki.
2021. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer depire irtak neki fel gyógyszert, akkor vagy a doki nem volt elég alapos, vagy tényleg " csak " ez a baja.
2021. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem borderline mert ez egy kis depinel több. Konkrét ok nem történik , már nyugdíjas itthon van nem dolgozik. Tehát konkrét ok nincs ugye hanem pl délután aludt és fel akartam ébreszteni mert jött sogornom és hozza és tettette hogy alszik ugye. És mi apámmal sose hagyjuk békén begyogyszerezte magát de szerintem max 1-2 xanaxot vehetett be. Utána apámnak neki esett a felmosoval akarta megverni . Bent a földön elterült mert ,, haldoklik,,. Furcsa mód rögtön erőre kapott utána mert mikor bementem hogy felhúzzam felpofozott. Dobált mindent a szobában közben üvöltozott. Igazából az a kérdés hogy lehet az hogy ez a démon ez az ördögi lény ugye alapjáraton meg kedves önfeláldozó türelmes az unokaval stb hogy lehet ezt ?!
2021. dec. 29. 22:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan 4 hónapig normális mintha egy teljesen másik ember lenne . Mintha a világ legtunderibb embere lenne aztán meg így kitör és ver , üt, zsarol szidalmaz köpköd , szikrakat szór a szeme nagyon félelmetes.
2021. dec. 29. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre megválaszoltad. Mitől jön ki az ingerlékeny viselkedése. Lehetne még mentális problémákhoz hasonlítani a viselkedését.
2021. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg borderline ?
2021. dec. 30. 02:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem hallottam, hogy valakin csak négyhavonta jöjjenek ki a tünetek. Szerintem ez egy pszichiátert is gondolkodóba ejtene, nem hogy itt a civileket.
2021. dec. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg normális el van kertészkedik unokázik.. ugye szed negyed xanaxot meg azt hiszem egy fel escitaloprament naponta gondolom azért nyugodt … de akkor miért történik meg a kitörés vajon ?
2021. dec. 30. 08:12
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak jelzőket aggatsz rá, azzal nem méssz sokra. Ha érdekel a téma vagy ő, akkor jobban is utána lehetne nézni, meg jobban jellemezni a mentális problémáit.
2021. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fent írtam hogy kutakodtam az interneten és borderline-ra gyanakszom. Nem csak jelzőket aggatok rá, bárcsak így lenne de Ő ÍGY VISELKEDIK.
2021. dec. 31. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!