Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris tünet lehet ez ?

Bipoláris tünet lehet ez ?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavaros vagyok évek óta és szinte minden este feszült nyugtalan vagyok. Ha lefekszek,nem tudok nyugodtan pihenni,aludni. Érdekes érzés és nagyon rossz. Ha nem vagyok depis akkor is ez van. Bipolárisok véleménye érdekelne
2022. jan. 3. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ameddig tudsz elaludni nem túl nagy baj.bar, biztos kellemetlen lehet.az agyad kattog gondolom. Nekem a napi mozgás, gyógynövény teák,néha meditáció.de elfogadtam magam, ilyennek.tudom mi triggerel,azokat kerülöm. amióta naplót írok minőségibb az életem.ugymond magamnak vagyok a legjobb barátja,ez megnyugvást hozott az életembe.2evembe került. A lényeg a munka amit beleteszel a mentális egészsegedert.mindennapos küzdés,de már nincs nagy kilengés, hipoman napokon le tudom magam higgasztani,depis napon meg vhogy atvergodok,listát írok mit kell megcsinálni és pipalom.rajottem,H csak én változtathatok az élet minőségemen.mindenkinek saját maga tud segíteni,vegso soron egyedül vagyunk és muszáj műkodni,kinek gyógyszerrel kinek más segítséggel.pici célokat tűz ki és örülj pl.egy fogmosásnak is pl. volt időszakom,H wc kaja ágy volt a sorrend.egy amerikai pszichológus mondta,H ilyenkor már az is vmi ha kikelsz ágyból.a kellemetlen tüneteted kerdezd meg pszichológustol, pszichiátertol.
2022. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!