Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne szorongjak?

Hogyan ne szorongjak?

Figyelt kérdés
Jelenleg az autóbalesetektől meg az attól bekövetkezhető haláltól félek. De mindig más jön elő, a vizsgaidőszak óta. Azelőtt nem volt semmi ilyen szorongásom, az első vizsgám előtt jött ki először, de akkor máson szorongtam. Mit lehetne tenni?

2022. jan. 3. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Zene az megnyugtatja az embert.
2022. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Tessék elmenni pszichológushoz, majd kideríti, hogy mi okozza, valószínűleg van valami az életedben, amit nem tudtál tudat alatt feldolgozni.

Igy láthatatlanban nem fog tudni a klisés tanácsokon kívül mást mondani. Ha mégis magad akarod megoldani akkor: sportolj, meditálj, sétálj sokat a természetben, fáradj ki fizikálisan és mentálisan is és nem lesz energiád szorongani, nekem ezek segítetek a pszichológus mellet.

2022. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szorongok sajnos, mindig kicserélem a negatív gondolataimat pozitivra.


- szociális szorongás

- megfelelési kényszer

- önbecsülés hiánya

2022. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogyan sikerül kikapcsolnotok nektek?
2022. jan. 5. 13:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 Pont erre találták ki a meditálást, de igazából bármilyen olyan tevékenység jó, ami annyira kikapcsol mentálisan, hogy ne jöjjön elő semmi gondolat, ha neked ilyen elfoglaltságod nincs, akkor meditálj.
2022. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem nagyon nehezen, agyalós típus vagyok.
2022. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom, mindenen képes vagyok napokig agyalni, egy sima hétköznapi dolgon is. Ha egész nap van dolgom, egész nap folyamatosan csinálok valamit, akkor is eszembe jutnak olyan dolgok amin szorongok.
2022. jan. 5. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Asmr videókat nézek nagyon sokat segít!
2022. jan. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sétálj, napozz, kirándulj, tanulj, élj, legyél harmóniában környezeteddel és magaddal
2022. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És olvasd a Bibliát, persze csak az evangéliumokat. Értékes segítséget nyújt most és a jövőre nézve!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

Elmélkedj rajta!

2022. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!