Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián mivel nyugtatózz...

Pszichiátrián mivel nyugtatózzák be a betegeket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Több féle szer van, attól függ mi az adott illető baja. Agresszív, depressziós, mániás, paranoid stb. Pontosíts, ha esetleg tudsz.
2022. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Seduxen injekciót nálunk előszeretettel adták.Persze ez függ attól is kinek mi baja.
2022. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Haliperidon ha jól emlékszem. Fexel nyuxol tőle. De gondolom többféle van.en ezt olvastam több helyen ez egy régi fajta gyógyszer és szúrják,szóval ha kell lefognak mint egy állatot és kész.
2022. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit tudsz kezdeni az információval, de tessék: én cisordinolt kaptam a zárton, mert "balhéztam". Aztán később (már a nyílton) risperdalt.
2022. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3

Az haloperidol lehet.

2022. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elírtam.a lényeg ugyanaz.
2022. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Csak azt "nyugtatózzák be", akit muszáj. Én csendes bolond vagyok, sokszor voltam már pszichiátrián, de soha nem voltam agresszív, dühöngő vagy ilyesmi. Sőt, mivel gyógyszerfüggő vagyok, csak az elengedhetetlen gyógyszereimet szoktam kapni és sokszor szinte irigykedve néztem, ahogy mások megkapják a Haloperidolt és szépen alszanak reggelig, miközben én 3-4 napja nem aludtam... Igen, volt ilyen, de még altatót sem kaphattam, nemhogy pl. Haloperidolt, amit soha.
2022. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Haloperidol+rivotril, esetleg lorazepam.
2022. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ez attól függ épp dührohamod van vagy pánikod stb.

szoktak kombinációt adni, hogy többet kevernek, tisercin-bármelyik antipszichotikum-anthisztaminok-nyugtatók.

2022. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Én pánikrohamokra Rivotril injekciót kaptam, a balhézások miatt Haloperidol injekciót. De ez már majdnem tíz éve volt.
2022. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!