Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi a normális pulzusszám...

Mennyi a normális pulzusszám pl:könnyű fizikai álló m unkánál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,egyre magasabb,utólag 150 is volt,de egész nap alig megy 100 alá,újabban 120 körül van átlagban.Nem is érzem jól magam.Csak munkában ilyen sok,gyosrabb biciklizésnél sem megy szinte 100-ig.Stresszhatás,pszichés gond miatt is lehet,szervi betegség nélkül?Ingadozó vérnyomást is rendbe fogja tudni tenni a pszichiáter gyógyszerrel?Az orvos nem akar kardiológiára küldeni,az ingadozó vérnyomást sem tartja kezelendő dolognak,hiába vagyok rosszul gyakran.De szerinte a pszichiáter megoldás lenne.

#pulzus vérnyomás szorongás stressz szociális fóbia
2022. jan. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a munkában megy feljebb, akkor pszichés ok áll mögötte. Ha szervi probléma lenne, akkor sportolás közben még magasabb lenne. Te magad is leírtad a kulcsszavakban, hogy szociális fóbiád van, és szorongsz is.
2022. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Munkaváltás folyamatban van
2022. jan. 5. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó magas!

Kérd a háziorvosod tanácsát,vagyis jelezd neki ezt,írni fog pulzuscsökkentő gyógyszert.

2022. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3# Látom nem olvastad el, amit a kérdező írt. Volt már a háziorvosánál, aki tud ezekről a tünetekről, illetve a kérdező a pszichés betegségeiről is, ezért pszichiáterhez akarja küldeni. A magas pulzus csak a munkában, a szorongás miatt jelentkezik. Amikor pl. sportol, teljesen normális a pulzusa. Ezért is javasolja a háziorvos a pszichiáter felkeresésétm
2022. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj az off kérdés miatt, de te mivel méred a pulzusodat ?
2022. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én okosórával. Azért a legújabb Samsung szerintem elég megbízható
2022. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!