Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap munkába kell menjek...

Holnap munkába kell menjek pánik beteg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 1 éve nem dolgozóm holnaptól mennem kell de nem tudok elaludni persze így reggel szédülök nem tudok magamról szinte a fejem az egész testem remeg fel eve szedem az anxiart és a serliftet felek hogy megőrülök

2022. jan. 9. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Menj munkába.
2022. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nagy levegő! Menni fog!
2022. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csinalj reggel olyat amit szeretsz, lassan hangolodj rá
2022. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
otthon nme lehet lenni mindig mas is dolgozik eza normal, ne panikolj, nyugodj meg igyal egy jo kavet minden rendbe lesz. ne parazz ra. amugy is egy eve nem dolgoztal vissza kell razodni kedves legyel csinos/elegans, lesznek helyes kollegak/ jo csajok, akiknek jegyezd mega nevet, meglatod őket, a panik meg a betegseged is elmulik. Az ilyeneket otthonra tartogasd, a mjunkahelyen maximumomot és a tokeletesett kell adni, tök buli lesz, megismersz uj embereket. Hajra!
2022. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj semmire csak menj!


Ez egy harc közted és az agyad között, ha megfutamodsz akkor a pánik még erősebb lesz, nem fog történni az égvilágon semmi, ha pedig mégis, akkor kit érdekel? Felállsz és mész tovább. :)


Ha ezt mentalitást erősíted magadban, akkor nem leszel pánikolós, tapasztalat. :)

2022. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átérzem a helyzetedet, én is voltam ilyen pánikos, szoc.fóbiás.De erősen elhatároztam hogy igenis meg csinálom! Te is légy erős, határozott. Én is feleslegesen rettegtem, mert nagyon jó munkatársaim voltak, jó volt velük dolgozni. Értékesebb embernek fogod magad érezni hidd el hogy dolgozol. Amúgy milyen területen fogsz dolgozni? Ne félj add magadat. Mosolyogj légy kedves. Hajrá, ügyes vagy még tudod csinálni úgy mint más.
2022. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!