Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindjárt megőrülök, mi legyen?

Mindjárt megőrülök, mi legyen?

Figyelt kérdés
Lényegében annyi hogy depressziós vagyok, lehet még más bajom is van, tudom hogy amit én érzek azt soha senki nem fogja megérteni, hiába mondom el akárkinek, úgysem érzi át és nagyon egyedül érzem magam. Ma egész nap egyedül vagyok itthon és nagyon rosszul vagyok most, nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a nappal és olyan öngyilkosság szaga van az egésznek. A fejem is fáj, és érzem hogy meg fogok őrülni.

2022. jan. 16. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen van, javaslom, hogy segítséghez kell fordulni!!

Mert az öngyilkosság, semmikor se nem jó, ha jónak tűnik is!


Biztos, hogy valaki megért Téged!

2022. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
írj naplót, írd le az érzéseidet. ha elmúlik tök jó lesz visszaolvasni. csinálj valami finom kaját, tanulj, olvass aztán tök jó lesz
2022. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogsz megőrülni. Hidd el, nem olyan könnyű. Most csak úgy érzed, hogy ez megtörténhet, de csak arról van szó, hogy nagyon össze vagy zavarodva és szomorú vagy és kilátástalannak érzed a dolgokat.


Próbálj meg vmi filmet nézni vagy zenét hallgatni. A mozgás jót tesz, ha más nem, takaríts kicsit (hidd el, sokat segít).


Kezelik a depressziódat?

2022. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nyugtatód, vedd be. Ha nincs, igyál egy feles konyakot. Ha az sincs, akkor menj el sétálni. Írták a takarítást, furcsán hangzik, de szuper terápiás hatása van. Ha bődület szarul vagy, akkor menj be a legközelebbi kórházba, vagy hívd ki a mentőket.
2022. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy ?
2022. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!