Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kórházba fog küldeni a pszichi...

Kórházba fog küldeni a pszichiáter?

Figyelt kérdés
A pszichológusom elküldött pszichiáterhez, és nem tudom mire számítsak. Anorexia és depresszió miatt megyek. A bmi-m nem kórházba kerülős, viszont öngyilkos gondolataim vannak. Beküldhet pszichiátriára bőven 15-ös bmi (instant kórház) felett?

2022. jan. 16. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert mint írtad önveszélyes vagy.
2022. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Akkor jó lenne a segítség! De nem sok jót hallottam a kórházakról. Valami másra nagyobb szükséged lenne. Reményre! A jövőre vonatkozóan.

Figyeld meg a Biblia ígéretét, amit a Teremtő íratott le az emberiség számára.

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

Tehát bármi okoz most depressziót, a múlté lesz. Hamarosan megszűnik az összes rossz dolog. Ha szelídek maradunk, tökéletes egészségben élhetünk Isten igazságos uralma alatt itt a földön. Ismerd meg Isten Szavát és fordítsd javadra. Szívesen segítek ebben!

2022. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én arra tippelek higy a depresszió miatt gyógyszer kell neked amit viszont a pszichiáter írhat fel. Nem hiszem higy leszedálnak a kórházban e miatt, annak nem lenne értelme.
2022. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

4es


A kórházban kenyszertaplalast csinálnak orrszondán keresztül. És bizony a 15 bmi ezt bőven indokolja már


A kisasszony meg ha nem tér észhez akkor ebbe a szörnyű betegségben mint az anorexia bele fog halni.

2022. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös, mint írtam a bmi-m bőven 15 FELETT van, tehát az orrszondás táplálás nem fenyeget.


"A kisasszony meg ha nem tér észhez akkor ebbe a szörnyű betegségben mint az anorexia bele fog halni."

Szerintem a meghalni vágyó, öngyilkosságon gondolkozó embernek ez nem egy negatív következmény.

2022. jan. 16. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
"Szerintem a meghalni vágyó, öngyilkosságon gondolkozó embernek ez nem egy negatív következmény." Akkor ne ide írogass hanem ásd el magad.
2022. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Megkérdezhetem, hogy hol élsz?

Budapesten a tündérhegy terápiája nagyon sokat tud segíteni. Én németországban élek, de három hónapot töltöttem a tündérhegyen egy öngyilkossági kísérlet után. Azóta egyéni terápiám van hetente skype-on. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.

2022. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vallàs kell egy instabil tininek. Főleg a jehovista marhasàg.
2022. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

3-as

" Ismerd meg Isten Szavát és fordítsd javadra."

Ha Isten valóban létezne, akkor nem teremtett volna húsevő állatokat akiknek meg kell ölniük a növényevőket, különben éhen halnak.

Hatalmas naívság Istenben hinni.A Biblia szép dolgokat leír, de mese,ahogy a Korán is.Ha arab országba születtél volna, akkor a Koránt emlegetnéd, nem a Bibliát :)

2022. nov. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!