Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ilyen mértékű...

Mit lehet tenni ilyen mértékű szorongás ellen?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, világ életemben hipochonder voltam sajnos, vagyis ha érzek magamon valami ‘tünetet’ rögtön bepánikolok hogy valami komolyabb bajom van. Na pár hete történt velem valami ami nagyon rosszul érintett, azt hittem meghalok, pedig amúgy semmi bajom nem volt szinte, azóta nagyon durván stresszelek, szédülök, sokszor enni se tudok, fáj a fejem, izmaim feszesek és gyengék. Sokszor érzem a szívverésem is és néha olyan mintha nem kapnék rendesen levegőt. És most is attól félek hogy valami komolyabb betegségem van, pedig csak azóta az eset óta érzem újra így magamat. Mit lehet tenni?

2022. jan. 17. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Elmenni egy pszichológushoz első körben, és elkezdeni egy pszichoterápiát.

HA ennyire élhetetlennek érzed a hétköznapjaidat, lehet hogy tovább fog küldeni pszichiáterhez, aki ír fel neked antidepresszánst. Lehet nincs szükséged rá, de terápiára mindenképpen sort kéne kerítened a közeljövőben.

2022. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pervol22 ***** válasza:
64%
Először orvos , aztán vannak stresszoldó készítmények, amik segíthetnek. Jobb félni mint megilyedni , de a sok stressz nem tesz jót az egészségnek.
2022. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!