Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek nagy mértékű...

Miért érzek nagy mértékű szorongást bizonyos ember közelébe?

Figyelt kérdés
Mit kezdjek vele,kerüljem el?

2018. máj. 24. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Te szándékosan írtad olyan semmitmondóra a kérdést, hogy ne lehessen válaszolni rá? Ki ez az ember, mért érzel szorongást mellette, mióta?
2018. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ne legyél ilyen arrogáns és ne sértegess idegeneket!


Már régóta érzem ezt,amikor a közelében vagyok. Menekülési késztetésem van. Ez az ember egy kontrollmániás,felsőbbrendűségi komplexusos személy. Ha nem azt teszem,ami az ő szájíze,elkezd hepciáskodni.

2018. máj. 24. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha családtag akkor nem tudsz elmenekülni viszont elmehetsz pszichológushoz mert kikészített. Ha főnököd az illető vagy munkatárs akkor válts munkahelyet. Ha barát/barátnő akkor dobd ki


Nem bonyolult.

2018. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Albérletbe megyek
2018. máj. 24. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad meg, hogy ki az. Lakótárs, lakástulajdonos? ez esetben ne abba az albérletbe menj. Ha elkerülhető, akkor minek kéne vele találkozni.
2018. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az apàm az
2018. máj. 24. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Elköltözni, beszüntetni a kapcsolattartást, önbizalmat szerezni (pszichológus, jóga, sport, párkapcsolat útján), és mikor már lesz önbizalmad, máshogy fogsz rá nézni. Rájössz, hogy nem vagy nála kevesebb, sőt, ez a másokat agyonnyomó viselkedése pont az ő bizonytalanságának leplezésére szolgál.
2018. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érthető,az ilyen emberek taszítóak.

Pláne,ha a saját apád.Függőség erősíti a szorongást.


Nekem is vannak ilyen rokonaim.

Sajnos az ilyen emberek totál nem fogják fel,hogy a világ nem körülöttük forog.

2018. máj. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisz_39 ***** válasza:
0%

Szia,

Szerintem ez normális. Én is szoktam nagymértékű szorongást érezni bizonyos emberek jelenlétében.


Én azt tudnám javasolni. Figyeld meg azt az embert, akinek a jelenlétében ezt érzed. Próbáld pontosítani újra és újra mi az ami kiborít.


Majd ha MEGVAN, nézz erősen magadba. Képzeld el hogy te vagy ez az ember. Ismerkedjél vele. Játszd el őt, és megszűnik a szorongásod.


Sok sikert! :-)

2018. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!