Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szeressem meg az arcom...

Hogyan szeressem meg az arcom és a testem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el! Ilyen vagyok. A kérdés: ebből mit lehet legelőnyösebben tenni a hajjal, sminkkel, öltözettel?
2022. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nézz bele a tükörbe és kérdezd meg magadtól, hogy mit nem szeretsz magadban és miért nem. Aztán ha ezzel megvagy, gondolj bele abba, hogy ez miért zavar? Ki foglalkozik vele rajtad kívül? Pont olyan értékes ember vagy mint azok akik olyanok, mintha egy Barbie baba életre kelt volna. Sőt, azok akik olyan naaagyon szépek, nem tudják értékelni a szépséget nekik csak van. Aztán ha történik velük valami összezuhannak. Szerets úgy magad, ahogy vagy. Bár az első lépés sosem az, hogy megszeretsd magad, hanem hogy elfogadd. Gondolkodj el, kik azok akik így is szeretnek és ha te nem találsz magadban jót, kérdezd meg őket. Sok sikert!
2022. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez fszsg. Mármint miért szeressem magam úgy, ahogy vagyok? Fogadjam el azt ami hátráltat az életben? Köszi de nop.


Szóval az én sztorim: Állandóan családi oldalról kaptam a megjegyzéseket, hogy de vékony vagyok, egyek többet stb.


Ebből az lett, hogy egy éve edzek, jön fel rám az izom. Jó belenézni a tükörbe, hogy milyen formás testem van, szép, izmos széles váll..imádom a mellkasom stb. A heti 3 edzés a rutinom része lett, közben hallgatok valami jó podcastet. az edzés után sokkal frissebb vagyok mentálisan.


Kiálló füleim vannak..a dumbó és az átlag között. elmentem fülplasztikára.


Innentől kihoztam magamból a legjobbat és nem indulok hátrányból az életben, magabiztosabb vagyok és végre nem szorongok ha lefotóznak.


Szóval szerintem a kulcs, hogy elöször tegyél meg magadért mindent egy bizonyos határig..aztán a maradékot meg igyekezz elfogadni mert nem lehet mindenki külsőre tökéletes.

2022. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolókhoz hasonlóan én is azt tanácsolom, hogy szeresd úgy magad, ahogy vagy. Te így vagy tökéletes. Csupán csak egy van belőled az egész világon, senki másnak nem adott a természet pontosan olyan vonásokat, mind neked. Különleges vagy!
2022. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!