Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire egèszsège...

Szerintetek mennyire egèszsèges dolog,ha sűrűn mosok,ès sokat költök a gyermekekre?

Figyelt kérdés

42 èves nő vagyok,aki bipoláris zavarral küzd.2017-ben írták rá a papírra ezt a diagnózist.Mikor külön mentem az èlettársamtól a kisebbik gyermek az apukájához került,a nagyobbik velem èlt tavaly augusztusig.Ő fogyatèkkal èl,ès otthonba helyeztem,mert egyre nehezebb volt vele.Rendszeresen látogatom őket,ès költök rájuk.Amelyik otthonban èl neki is szoktam melegítőket,zoknikat stb.vásárolni minimum havonta.Gyümölcsöt,üdítőt azt hetente viszek be.

Hetente többször mosok 2-3 naponta.A szüleim szerint a költsègeim miatt nem fogok soha egyedül lakni,ès nem leszek önálló.Nem olyan règóta van gondnokom,akinek ilyen rèszleteket nem mesèltem mèg el.Állítása szerint nem nehèz sok pènzt elkölteni.Min változtassak?



2022. jan. 22. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, gondoskodsz magadról, igyekszel gondoskodni a nem veled élő gyerekeidről… ez így normális.
2022. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol?

Miért mosol ilyen gyakran?

2022. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#2, gyakran????

Semmi gyakori nincs ezen. Én is egyedül élek, és ágyneműt, törölközőt, konyharuhákat, ruhát minden héten mosok.

3 hetente még a párnák is hozzájönnek. Ez 4-5 mosási adag hetente.

2022. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A családsegítők,ès a pszihiáter is azt mondta,hogy jó anya vagyok.Egyèbkènt tavasztól-őszig kertèszetben dolgozok.Tèlen benti munkát vègzek,de gyakol járok ilyenkor.Nem szeretek tèlen bicóval menni.
2022. jan. 22. 09:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj nincs, én is 2-3x mosok egy héten mert összegyűlik.
2022. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%

Ismerd meg a Bibliát! Csodálatos jövőt ígér a Teremtő azoknak, akik elfogadják útmutatását.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

Szívesen küldenék neked egy rövid videót, hogy lásd és erőt meríts belőle.

2022. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A szüleiddel élsz?
2022. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt esetleg megszabad kérdezni, hogy nagyjából mennyit költesz a gyerekeidre havonta? Pusztán emiatt jutott eszembe ez a kérdés:

,,A szüleim szerint a költsègeim miatt nem fogok soha egyedül lakni,ès nem leszek önálló"

2022. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sokat!40-60 között változik.
2022. jan. 22. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelődj már, havi 40-60 ezret elkölteni 2 gyerekre nem sok… bár attól függ, mennyi a te bevételed
2022. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!