Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire egèszsège...

Szerintetek mennyire egèszsèges dolog,ha sűrűn mosok,ès sokat költök a gyermekekre?

Figyelt kérdés

42 èves nő vagyok,aki bipoláris zavarral küzd.2017-ben írták rá a papírra ezt a diagnózist.Mikor külön mentem az èlettársamtól a kisebbik gyermek az apukájához került,a nagyobbik velem èlt tavaly augusztusig.Ő fogyatèkkal èl,ès otthonba helyeztem,mert egyre nehezebb volt vele.Rendszeresen látogatom őket,ès költök rájuk.Amelyik otthonban èl neki is szoktam melegítőket,zoknikat stb.vásárolni minimum havonta.Gyümölcsöt,üdítőt azt hetente viszek be.

Hetente többször mosok 2-3 naponta.A szüleim szerint a költsègeim miatt nem fogok soha egyedül lakni,ès nem leszek önálló.Nem olyan règóta van gondnokom,akinek ilyen rèszleteket nem mesèltem mèg el.Állítása szerint nem nehèz sok pènzt elkölteni.Min változtassak?



2022. jan. 22. 08:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

120000 Ft körül.

Ebben a hónapban 70-et költöttem.

2022. jan. 24. 12:44
 12/16 anonim ***** válasza:
És a maradék pénz elég a lakhatásodra és a kajádra?
2022. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem marad sok.A sz
2022. jan. 24. 22:13
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha olyasmit veszel nekik, amikre szükségük van meg amiknek tényleg örülnek, akkor vedd csak meg. Elvégre nyilván őket szereted a legjobban a világon.


Amúgy meg az az igazság, hogy a mai világban 120 ezer Ft-os bevétellel akkor sem tudnál önállóan élni, ha nem lenne gyereked, és ha soha nem mosnál. Ha egyenesbe akarsz jönni anyagilag, akkor inkább valami jobban fizetős állásban kellene gondolkoznod. Nincs a környékeden valami jobb munkalehetőség?

2022. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az igazság az,hogy a szüleimmel èlek,ès kevè kaját veszek.A munkahelyemen szomtam ebèdet befizetni,mert anyutól nem várhatom el,hogy mindig főzzön.Az bèdem,ami kisadag van 13000ft körül.

Sajnos megváltozott munkakèpessègű vagyok,ès ezèrt korlátozott.Nehezen alkalmaznának a hagyományos munkaerőpiacon.Szègyellem de ez van.

2022. jan. 25. 05:28
 16/16 A kérdező kommentje:
Vannak munkatársaim akik lakóotthonban èlnek,de oda csak akkor szeretnèk beköltözni,ha nincs más kiút.Egyèbkènt ott is 90-100 körül van a tèrítèsi díj.
2022. jan. 25. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!