Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogyatèkos lennék? Iskolában...

Fogyatèkos lennék? Iskolában a tanulással gondjaim voltak nehezen értettem meg némely feladatot nehezen verekedtem át az Általános iskolán is komoly kapcsolatom még soha nem volt nagyon későn érő vagyok velem egykorúak gyerekesnek tartanak?

Figyelt kérdés
Ezért nem is foglalkoznak velem csak jóval fiatalabbakkal értek szót, nehezen megy hogy egymagam helyt álljak a életbe mikor kérdezik Hány éves vagyok és kimondom hogy 30 mèg nèha én is megijedek mert fele anyinak se érzem magam :(
2022. jan. 27. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja Es diszgrafias es diszkalkulias is vagyok :(
2022. jan. 27. 13:54
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha Számít nem volt valami jó gyerekkorom úgy születtem hogy a köldökzsinór nyakamra volt tekeredve és kiskoromba a Szüleim elváltak
2022. jan. 27. 14:01
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az vagy, mivel arról elvileg papírod kellene, hogy legyen. A fogyatékosoknak ennek tudatában könnyebb vagy kevesebb feladatot adnak fel a tanárok. Nyilván figyelembe vehették a diszgráfiádat és diszkalkuliádat is. Viszont ez nem fogyatékosság, csak tanulási zavar. De hogy bizonyosságot szerezz arról, mi lehet az oka, érdemes szakembert felkeresned.
2022. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
èrtem mármint milyen "papirra" gondolsz?
2022. jan. 27. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az említett tanulási zavarok nem azt jelentik hogy fogyatékos vagy. Tanulási zavara egy intelligens embernek is lehet. Szerintem olvass utána ezeknek, itt az interneten. Rájössz majd hogy semmi köze az értelmi képességeidhez.

Arra hogy rád tekeredett a köldökzsnór nem emlékezhetsz, az nem okozhatott rossz gyerekkort. És nem is olyan ritka mint hiszed. Minden ötödik babánál előfordul.


Nem tudhatjuk miért vagy gyerekes. Lehetséges hogy a neveltetésed miatt. De nem ismerjük az életedet.

2022. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Autista.
2022. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!