Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 hetente 10 perces pszichiáte...

6 hetente 10 perces pszichiáteri „kezeléstől“ mit várhatok? A nagy semmit?

Figyelt kérdés

Kezelt pszichiátriai beteg vagyok, SZTK alapon. 4-5-6 hetente kapok időpontot, és akkor jut jár 10-15 perc. Hogy vagyunk hogy vagyunk kb ennyi a téma, elfogyott a gyógyszer? Na írok még... és ennyi.

Másfél havonta 10 perc és a Xanaxal tömnek. Ennyi.Ettől mitr várhatok? A nagy semmit?


2022. jan. 28. 12:02
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
84%
Semmit a gyógyszeren kívül. Magánba menj ha van rá anyagi kereted
2022. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
80%
Ez ennyi, egy sima gyógyszerkövetés. Ha nem megfelelő, akkor esetleg vált más gyógyszerre, aztán legközelebb elmondod neki, hogy jobb lett vagy rosszabb...
2022. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

" Magánba menj ha van rá anyagi kereted"


Ott is jártam, hónapokig, azt is azért hagytam ott mert horror ára volt és szart se ért. Semmit. És azért óránként 15.000-ért nulla eredmény na nem...

2022. jan. 28. 12:12
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van...
2022. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
27%
Ha annyi eszed sem volt, hogy kérj tőle időpontot a pszichológushoz (dolgozik velük az is, csak szólni kell, hogy szerinted jót tenne, és ad időpontot), akkor mit vársz?
2022. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

"Ha annyi eszed sem volt, hogy kérj tőle időpontot a pszichológushoz"


Madárka, HÓNAPOKIG Jártam pszichológushoz. Hónapokig. Mese habbal, buborékhámozás, egy nulla egy semmi.

2022. jan. 28. 12:16
 7/51 anonim ***** válasza:
32%
Akkor valószínűleg a hozzáállásoddal van hatalmas probléma. Persze ismerjük a típust, aki mindenkit szid, az orvos mindig rossz, a pszichológus mindig béna, mindenki szar, kivétel ő.
2022. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
7%

Egyébként itt le is írod, hogy veled van a baj


"Ott is jártam, hónapokig, azt is azért hagytam ott mert horror ára volt és szart se ért."


Mindenki, akinek legalább 100 IQ-ja van tudja, hogy a terápia nem 2 hónap, és általában nem is 1 év. Minimum fele annyi idő, mint amennyi ideje a problémád fentáll, és általában a helyzet súlyosabbá válik a kezelés első pár hónapjában, nem, hogy javulna. Tipikus, hogy oda mentek, 2 hónapig jártok, aztán veritek az asztalt, hogy nem javult meg a PTSD-tek, amit cipeltek 20éve. Igaz, hogy megnyílni is kevés az az idő, de, hát te fizettél, mi az, hogy nem javultál meg azonnal?


:D


Annyira tipikus

2022. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
0%
akkor itt az ideje hogy ne szedj semmilyen gyógyszert ne járj sehova ami pszichológus vagy pszichiáter és találd meg a saját utad a saját megoldásaiddal. lehet élni tudatmódosítók nélkül is, még akkor is ha érzelmileg instabil vagy!
2022. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

" a pszichológus mindig béna"


nem béna, hanem egy nulla, egy humbug.


Ott ülünk és dumálunk. ebből mégis mi lenne? A semmi. Az is lett.

2022. jan. 28. 12:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!