Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder vagyok, ha minden...

Hipochonder vagyok, ha minden apró tünetről egyből komoly betegségek jutnak eszembe és akkor azon gondolkodok napokig?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Welcome on board, kis szorongással és pánikkal az igazi ez... :/
2022. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy az az egészség jele
2022. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is az vagyok
2022. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy mindenki ezt válaszolta. De az nem ártalmas. Ha már eljutottál arra a szintre, amikor megérted, és hiszed , hogy csak képzelt beteg vagy, akkor már csak kevés kell és elfelejted. De ha elakadsz egy szinten, és továbbra is minden betegséget beképzelsz, akkor nagy esélye van annak is, hogy valamelyik betegséget valóságban

is átéled. A környezeted nevetségesnek találja a képzelt betegségeidet.

A nővérem is "átélte" a legtöbb betegséget, orvosi egyetemet végzett, és ahogy haladtak a betegségekkel, rendre neki is megvoltak korképek, de

végül elmaradtak nem is emlékszem, mennyi ideig tartott, talán egy évnél kevesebbet.

2022. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!