Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik gondolkodás módot...

Melyik gondolkodás módot kövessem depressziósként?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon depressziós vagyok. Járok orvoshoz tehát nem magamat diagnosztizáltam. Viszont nem tudom,hogy melyik a helyes gondolkodás mód a kettő közül. Az egyik az lenne,hogy foglalkozok a problémámmal és elfogadom,hogy nekem segítség kell.


A másik viszont szoktam arra gondolni,hogy másnak sokkal nehezebb mint nekem és nem veszem eléggé komolyan a mentális állapotomat mert úgy érzem nem engedhetem meg magamnak a segítség kérést hiszen más is megoldja egyedül a dolgait még akkor is ha több és komolyabb problémája van mint nekem..


Melyik gondolkodás mód a helyes az én esetembe fogadjam el a segítséget vagy gondoljak arra,hogy egyedül is javulnia kéne az állapotomnak? Nem akarok önsajnáltató lenni.


2022. jan. 31. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első.


Azt tudod, ugye, hogy sokan azért lesznek depressziósok, mert "nem engedhetik meg maguknak" se a segítségkérést, se az életörömöt, se a boldogságot..semmit. Ők erre nem méltóak. Pedig de. És ha sikerülne átkattintanod a gondolkodásodat, máris nem leszel depressziós. Hajrá!

2022. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első
2022. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első!!
2022. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!