Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent ez? Lent.

Mit jelent ez? Lent.

Figyelt kérdés
Le vagyok százalékolva, és a papíron ez àll: rehabilitálható, foglalkoztatasi rehabilitációja nem javasolt.

2022. febr. 1. 15:49
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy idővel visszavezethetővé vász a munka világába, de most nem javasolják a foglalkoztatásodat.
2022. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár jogilag ezt jelentené, amit az #1 írt, vagyis elvileg visszavezethetővé válhatnál a piaci munka világába. Bár - saját tapasztalat, hogy - ilyen megfogalmazás esetén nemigen szokott a felülvizsgálat mást hozni. Nekem '92-ben, miután közlekedési baleset miatt leszázalékoltak, akkor is nagyjából így fogalmaztak (bár igaz, hogy akkor jogilag is bonyolultabban írták le), végül soha nem lehettem rehabilitálható. Ma már (71 évesen) öregségi nyugdíjas vagyok.
2022. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Ettől függetlenül dolgozhatnék?

2022. febr. 1. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen dolgozhatsz bárhol, amit a határozatod enged, és amennyit a határozatod megenged.
2022. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!