Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lehetek?

Depressziós lehetek?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom, szeretem a páromat, de sokszor megbánt olyanokkal például, hogy semmihez sem értek, mindig azt érezteti velem, hogy én körülbelül mindenhez béna vagyok. Ehhez hozzátartozik az, hogy én sem "szeretem" annyira magam, plusz sokszor úgy érzem, hogy senki se figyel rám, beszélgetés közbe is sokszor ha én magyarázok nem figyel rám senki, vagy pedig közbevágnak valamivel, be se tudom fejezni amit mondani szeretnék. Napközbe sokszor eszembejutnak az ilyen esetek, estére pedig mikor már aludni kéne egyszerűen az egész az eszembejut, egy olyannak érzem magam akit nem szeret senki (persze a családom szeret tehát ez nemigaz 100%-ban), nem figyel rám senki, nem értékel senki és ezután elkezdek sírni. Nyáron nagyon meglepődtem magamon, mert akkor is aludni készültem és alvás helyett sírtam, és kb hajnal 3ig a plafont néztem. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek depressziós lehetek vagy mi lehet ez? Kérlek titeket, hogy szépen válaszoljatok ha írtok valamit, ígyis mindenen elsírom magam. Köszönöm!
2022. febr. 4. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy depressziós, csak rossz emberekkel vagy körülvéve.
2022. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztom 1-es véleményét.

A körülmények miatt erezheted magad "depressziósnak", de ez nem valódi klinikai depresszió. Csak a körülményeknek szól.

Ha az megoldodik nem lesz rossz kedved.

2022. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus lelki bántalmazó kapcsolatban élsz. Le akar téged teljesen degradálni, még ha nem is szántszándékkal. Keress rá a google-ön a definíciójára, illetve sok helyen leírják a jeleket is. Gondolom Te vagy a lány. Ha ezt el tudod fogadni - nem könnyű -, ki tudsz lépni az ördögi körből.
2022. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Uramisten, mintha engem írtál volna le régebben. Én is pontosan ilyen voltam, úgy éreztem hogy nem szeret senki, én utáltam magam stb. amiket leírtál. Aztán kialakult a depresszió és most semmi nem érdekel a halálon kívül. Kiválthatta az a sok gondolkodás, sírás, rossz környezet? nem tudom.. Mindenesetre önutálatból szerintem alakulhat ki depresszió. Most már tényleg semmi nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam, lesz@rom,egyszerűen elegem lett mindenből és mindenkiből, az egész életből, remélem hamarosan összejön hogy kinyírjam magam.
2022. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Utolsó! Kérlek ne írj ilyet, és ne tegyél semmit magaddal! A te helyzeted kicsivel vészesebb mint az enyém, nekem nincsenek öngyilkos gondolataim, de Téged kérlek, hogy NE bántsd magad!!!! Kérlek!

2022. febr. 5. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Önállósodj ,koptasd a figurátm keress más erdeklődési kört , ha fenyeget rögtön jelentsd fel .
2022. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!