Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy nincs türelmem?...

Normális, hogy nincs türelmem? Annyira könnyen elszáll az agyam

Figyelt kérdés

Tegnap szerencsétlen tesóm nem fogadott szót (10 éves lázadó) és pofán vágtam.

Ma a vőlegényem fodrásznál volt, mert ma este randizni megyünk és a fodrász úgy elcseszte a haját, hogy vissza mentem vele, hogy javítsa ki. Ott igaziból nem voltam se szemtelen, nem vertem meg senkit. De még én voltam hülyének nézve.

A héten valamelyik nap az egyik oktatómmal sikerült összezörrenem az oltásos dolgokkal kapcsolatban, mert nem egy a nézőpontunk, ami egyébként teljesen rendben van.

Egyszerűen nem tudok uralkodni sokszor az érzéseimen. Mindenen kiakadok, aztán úgy robbanok, hogy 10 méteres körzetben mindenki elkerül. A vőlegényemhez sincs kedvem, szeretnék egyedül lenni...

Csak egy kicsit megszűnni létezni.

A nyári vizsga miatt alakulhat ki bennem ilyen fajta szorongás? Hogyan kezeljem az ilyen kirohanásaimat? Mert igazából abban a pillanatban nem tudok gondolkodni.

19l


2022. febr. 5. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami stresszkezelesi treninget keress v.pszichológussal konzultálj..
2022. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!