Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavarban...

Borderline személyiségzavarban szenvedő nők, hány nap alatt felejtitek el, léptek túl és kerestek új párt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 17:22
A kérdező szavazást indított:
1 nap
1 hét
1 hónap
2 hónap vagy több
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen, mivel már nem tudok úgy szerelmes lenni, mint régebben, azaz nincs az a rózsaszín köd effektus. Tudatosan is kerülöm az olyan személyeket, akik már szinte egyből a közös jövőn merengenek, és ezáltal az én akaratomat is próbálják arra tendálni. Jelenleg párkapcsolatilag 8/10-re értékelném a helyzetemet a mostani hozzáállásommal, minden más területen azonban 0-hoz konvergál az jóléti állapotom ☕🌿🚬
2022. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En nem azert rugok fel mindent, mert nem erdekel, hanem mert olyan eros kesztetest erzek, es kitorok, mint egy vulkan. Es magam ellen dolgozom. Nincs elfelejtve akkor sem, ha eltortem a SIM-kartyam es nem tud elerni.
2022. febr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Diagnosztizált borderline vagyok.

Állandó kapcsolatom van (5 éve) , nem mindenki cserélgeti a partnereit, megnyilvánulhat másban is.

A kapcsolatunk is jó, sőt soha nem volt jobb mint az elmúlt 2 évben, mert együtt fejlődünk, én pedig tudatos vagyok, pszichoterápiára járok, nemsokára befekszem 1 hónapra is.

2022. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Jelenleg is van egy az életemben, akit nem tudok elengedni érzelmileg, hiába nem vagyunk együtt. Azt érzem, őt nem is fogom. 3 párkapcsolatom volt, vele nem voltam együtt, mert már rettegek a kapcsolattól, de a közelsége megnyugtatott, ám küzdök keményen önmagammal, félelmekkel, ambivalens érzelmekkel, de ez tőle független, amivel tisztában vagyok. Hiányzik, de a jelenlegi állapotomban nem is akartam magamhoz láncolni. 8 hónapja férkőzött a szívembe, sokat gondolok rá. Éppen ezért terápiára megyek, mert az eltaszítást nehéz feldolgozni. Gyűlölöm magam érte, hogy így gondolkodtam és gondolkodok..
2022. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Border vagyok, eddig gyorsan kerestem mást, hiába szerettem az előzőt, most pedig pszichológushoz járok, aki lebeszélt róla(hogy inkább magamra koncentráljak)

inkább jobban akarok lenni, ezért nem keresek magamnak senkit.........

Hát nem mondom, nem egyszerű.....

Próbálom magam elfoglalni más dolgokkal, amik örömet okoznak nekem...

Fél éve vagyok szingli, nem hiányzik egyáltalán,

mondjuk nem is szerettem igazán, csak azért voltam vele h legyen valakim, Azelőtti páromat még mindig nem tudtam elfelejteni, akivel voltam több ideig.... Azt hittem majd könnyebb lesz ha mással leszek utána, de nem.....

Remélem majd találok valakit, akibe szerelmes leszek, de többet nem jövök úgy össze senkivel, ha nem szeretem....... 25/N

2022. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!