Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a Borderlineok kötődési...

Milyen a Borderlineok kötődési mintája?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ők dezorganizáltan kötődnek, de hogyan jönnek ki az elkerülőkkel, vagy a szorogóan kötődökkel, esetleg van, aki borderlineként biztonságosan kötődővel jött össze?

2022. jan. 17. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt újra és magyarul.

Annyit tudok, hogy csak azokat szeretem, akik biztonságot sugároznak és korlátlan szeretettel meg türelemmel vannak irántam. Vagyis olyanba tudok beleszeretni, jobb időszakokban pedig én is ugyanezt nyújtom egy partnernek

2022. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Van egy rövid, pár hónapos időszak, amikor dúl a szerelem, utána elkezdődik a partner próbára tétele, a bordi letiltja a szexet, a másikat kínozza beszólásokkal, gúnyolással, mindenfélével megvádolja, s ha a partner nem bírja, és szakít, megvan a bordi elégtétele, hogy tessék, ő se szeretett eléggé.
2022. jan. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre fontos megjegyezni, hogy a borderlineosoknak is megvan azért a skálája. Mert van olyan is aki végig nagyon szereti a párját és nem támadja stb. Ettől függetlenül ott van az irracionális kötödés ami csak akkor jön elő igazán mikor pl szakitani szeretnél vele és összeomlik a fentebb emlitett ő se szeret, senki se szeret mantra.
2022. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Az én bordim a lángolás-leértékelés-elmarás folyamat után eltelt hosszú szünet végén most kezd el visszaporszívózni. Meg lesz lepve, mert már nem vagyok belé szerelmes, nem kap rajongást részemről, s többé nem fekszem le vele. És távolságot tartok. A többi exemmel is jó viszonyban tudtam maradni, ezt ha vele is lehet, oké. Tartózkodóan.
2022. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Jól teszed ;)
2022. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!