Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van mindenből! Hogy...

Elegem van mindenből! Hogy találjam meg az értelmét a dolgoknak?

Figyelt kérdés

Teljesen besokalltam már semmihez nincs kedvem! Mindenki tökéletes körülöttem, gyűlölöm magam amiért lusta vagyok és nem tudok megmozdulni bármit tenni annak érdekében hogy ez megváltozzon.

A mozgás nem segít semmi sem segít.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tettetek ilyenkor? Kérlek mondjatok valami bevált tanácsot tippet vagy akármi mert nem bírom tovább legszívesebben eltűnnék ebből a világból örökre!



2022. febr. 6. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Hogy telik egy átlagos hétköznapod?

2022. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Szia köszönöm hogy visszaírtál!


Hát reggel korán kelek mindig, megyek az iskolába ahol délután fél 3-ig ülök. Majdnem minden nap írunk dolgozatot(/dolgozatokat) vagy felelünk ami miatt állandóan görcsben van a gyomrom. Emellett folyton azt látom hogy a körülöttem lévők mennyire jobbak és szebbek nálam ami még jobban a földbe tiporja az (amúgy is csekély) önbizalmamat. Ráadásul olyan suliba és szakra járok amit tiszta szívemből gyűlölök.


Délután a csütörtök kivételével mindig van valami különórám szóval legtöbbször 6-7 körül érek haza. Utána kéne elkezdenem tanulni de nem bírom magam rávenni legtöbbször csak telefonozok vagy egyből le is fekszek aludni hogy ne járjon az agyam mert kikészülök tőle.

Enni meg idegből mindig annyit eszek hogy csoda hogy nem vagyok még száz kiló.


Ne haragudj amiért ilyen ideges stílusban fogalmaztam de jelenleg nem bírok kedves lenni senkivel. Úgyhogy ezért bocsánat!

2022. febr. 6. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek akarod az értelmét találni?


Nem értem. Minek nem találod? Az életednek? Vagy minek?

2022. febr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nah, szóval még tanuló vagy.


. Van egy jó, meg egy rossz hírem


A rossz hírem az, hogy pszichológust kell keresned, iskolában szoktak is lenni amúgy.

A jó hírem meg az, hogy amint profi kezekbe kerülsz egy normális pszichológus formájában, nevetségesnek fogod gondolni azokat a dolgokat, amiket hittél.



Tudom, hogy az ember hajlamos a túlzásokra, egy kis teátrális viselkedsz még fokozza is a drámát, stb



De te hány másodpercig tudod komolyan gondolni azt, hogy körülötted mindenki tökéletes? Röhögés nélkül, meddig tudod ezt elhinni pl.?

2022. febr. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!