Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki a neurotipikus és az...

Aki a neurotipikus és az asperger szindróma határán van az mennyire sérült mentálisan?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Az semennyire
Enyhén
Közepesen
Nagyon
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

lányom. kitűnő tanuló. határán van. értelmes. Nem sérült. Az aspergeres sem, de lehetnek nehézségei. fokozattól függően.


egyik ismerősünk folyton konfliktusba kerül és kirugatja magát. aztán újra felveszik, mert okos.

2022. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok képes normálisan kommunikálni. Nem vagyok képes emberi kapcsolatot kialakítani. Ha van is egy kezdeti siker, az nem tart sokáig.

A sok kudarc miatt kialakult egy szociális szorongás, tehát már nem is próbálkozok, sőt, úgy elkerülöm az embereket amennyire csak tudom.

Eddig még egy darab állást sem sikerült megszereznem, interjún kb. 3 perc alatt kiszűrnek, hogy itt valami nincs rendben.

Állandóan érzem messziről is az emberek szagát és émelygek tőle. Nem bírok normálisan enni, mert a legtöbb ételtől hányhatnékom van. Állandóan szorongok a zajok miatt.

14 éves korom óta depressziós vagyok, állapotom vagy stagnál, vagy romlik, gyógyzerektől nem lesz jobb.



Mivel az orvos úgy ítélte, hogy "csak" a határán van, így nincs szakértő általi segítség. Dögöljek meg.

2022. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó :


Autizmus Alapítványhoz menj. A kórházi pszichiáterek többsége dilettáns, ódivatú majom. Sajnos tapasztalat. Nem hiába nincs valakinek magánrendelője vagy nem a legjobb magán intézményekben rendel.

2022. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!