Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Kratom terméket honnan a...

A Kratom terméket honnan a legmegbízhatóbb rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni,véleményeket tudtok írni? Van tapasztalatotok róla?

Ismertek hiteles céget ahol biztos eredetit kapok?



2022. febr. 9. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előző, én ilyen szinten nem értek a hatásmechanizmusához, a válaszomban a saját tapasztalataimat írtam le. Lehetséges, hogy van hasonlóság a hatásmechanizmusban, de kis eltérések is, pl egy receptorhoz való kötődés erőssége, elég nagy érzékelésbeli változásokat tudnak okozni egy adott szernél.

A legelején a tanulás miatt kezdtem el amúgy használni a kratomot. Normál dózisban minden sokkal érdekesebbnek tűnik a hatása alatt. A legszárazabb és érdektelenebb anyagot is simán magolni tudtam 2-3 órán keresztül anélkül, hogy 15 percenként elterelte volna a figyelmem pl a facebook vagy akármi más. Az alkoholnak semmi ehhez fogható hatása nincsen, és a kedved sem lesz tőle feltétlenül jobb, max nagyobb mennyiségben elnyomja az érzéseid, ami esetleg jobb kedvnek tűnhet.

A kávé pedig azon kívül semmit sem ad, hogy elnyomja kicsit a fáradtság érzetet, és valamivel összeszedettebbnek érzi magát tőle az ember. Szintén nem tudom a kratomhoz hasonlítani. De persze minden ember másként éli ezeket meg. Lehet van akinek nem ad a kratom többet mint egy kávé, másnál meg inkább az opioid hatása teljesedik ki jobban..

A tolerancia felépülése pedig megint egyénenként változhat. Évek óta használom a kratomot, a legelején is 3-5g volt egy normál adag, és most is ugyanennyinél tartok. Arra azért figyelek, hogy hagyjak ki napokat, vagy néha akár heteket is, hogy ne szaladjak vele meg. Redditen benne vagyok amúgy kratomos csoportokban, és valóban van sok olyan ember, aki eljutott az akár napi 50-100g-ig is, ami nekem egyszerűen lehetetlenül nagy mennyiségnek tűnik..

2022. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
kratom world hungary. legjobb, nagy választék jó árak
2022. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kratombolt!
2022. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Az alapvető kérdést senki nem tette fel:

Kérdező, miért szeretné a növényt használni?

2023. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!