Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegsége...

Milyen mentális betegsége lehet a gyereknek ?

2022. febr. 11. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen függő, a számítógép függőség olyan mint pl az alkoholizmus.
2022. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

"a számítógép függőség olyan mint pl az alkoholizmus."

drasztikusan más a kettő, az alkoholizmus esetén ugyanis fizikailag ráfügg egy vegyi anyagra a szervezeted.

2022. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Énnnnn válasza:
100%
nézettséget akar
2022. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Influenszerkedik. Látszik hogy nem idegbeteg hanem tudatosan hidegfejjel akár minél nagyobb pusztítást. Nézettség miatt kirakat youtuberq.


Én amikor gyerekként hiperaktív és bipoláris beteg voltam akkor dühömben én is összetortem sok mindent de olyankor sírtam üvöltöttem minden önkontrollomat elveszitettem, zokogtam. Nem kalapácsot vettem elő hanem ami éppen kezemben volt tehát ököllel bevertem a monitort, csapkodtam káromkodtam

Utána öt perc után kifujtam magam és olyan bűntudatot volt hogy meg akartam halni és sírtam anyámnak hogy hülye vagyok, béna, senki se szeret és meg akarok halni.

Aztán ezek az ilyen ónkontrollvesztések néha megvannak még de olyankor belül dühöngök és tudom kezelni.

2022. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima exhibicionizmus, nézettsége törekszik, reakciókat vár. Amikor nekem volt/van kontrollvesztésem, akkor kiabálok és nem higgadtan keresek egy kalapácsot, hanem az öklöm verem bele a dolgokba/borogatok. Régen a fejemet is, azt most már szerencsére nem, általában időben elvonulok, ha elér a meltdown. Én nyilvánosság előtt ezt szégyenlem, nem örömömben, szenzációhajhászásból akadok ki, épp elég nehézség az autizmus maga. A videós tagot inkább nem minősíteném.
2022. febr. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!