Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért teszik ezt az öngyilkosok?

Miért teszik ezt az öngyilkosok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom, hogy mielőtt öngyilkosságot követ el valaki, előtte lefürdik, hajat most, stb. Tehát úgymond letisztítja magát. Ez érdekel, hogy miért teszik ezt?

máj. 16. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet életemben nem hallottam.
máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, csak tippelek.

Nem akarok ezt szögezzük le, de ha én akarnék öngyilkos lenni akkor én is megtenném mind ezt, hogy ha már tudom mikor fogok meghalni, ne zsíros hajjal, izzadt testel legyek már, szebb ruhát is felvennék.

Nem lenne jó koszosan meghallni ha már tudom, hogy pontosan mikor fogok.

máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én se hallottam még ilyet, de ha valóban létezik, akkor valószínűleg azért, amit a kettes írt.
máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem hiszem, hogy tipikus lenne öngyilkosokra, egyedi esetek lehetségesek. De én se olvastam volna, hogy ez tömeges lenne a körükben.
máj. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem létező jelenség ez!

A kérdést teljesen komolytalannak érzem!

máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös

Nemrég megtörtént a környezetemben. Lehet ritka, de létező.

máj. 17. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínű megtennem

Hogy szépen találjanak rá a hullámra

máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, előkészületre, mint olyanra igényük lehet... Jobb híján talán ezt tekintik előkészületnek.
máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm dolgozik Ausztriában szállodában.

Ő mesélt ilyenről,hogy az egyik vendégük a szálloda szobájában lett öngyilkos.Állítólag rengeteg gyógyszert szedett be és amikor rá találtak már nem lehetett rajta segíteni.


És ő is úgy volt,hogy gyönyörű öltönyt viselt.

Búcsúlevet írt,és még pénzt is hagyott ott,a búcsúlevelében pénzt pedig annak szánta aki majd rátalál a szobában engesztelésül a látottakért

máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első oka, hogy aki megtalál annak ne kelljen az izzadt testemet szagolni, vagy azért ne kelljen még egy szaros alsógatyát is látnia.

A második ok, hogy tiszta fejjel gondolkodik az ember, ha nem büdös, nem viszket a kosztól, stb. Aki öngyilkosságra szánja el magát (nem felindulásból, hanem objektív egyetlen kiútként amit évek óta tervezett) az tudja, hogy a legkisebb diszkomfort is ki tudja az akcióból billenteni, és egy nyűgös ember aki nem érzi ""jól"" magát a testében az simán félbehagyhatja az öngyilkosságot. Itt ezalatt azt értem, hogy hazamegy inkább még mielőtt megtenné a végzet előtti cselekedetet. A nyűgös ember nem fogja tudni precízen végigvinni ezt a tervet, már pedig aki vakarózik meg rossz szagot érez maga körül, az bizony nyűgös.

máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!