Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat halucinálok manapság,...

Sokat halucinálok manapság, megint. Főleg szagokat, és mozgó "valamiket" magam körül. Valaki aki ért hozzá akár egy kicsit is, tudna segíteni? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Taplók kíméljenek légyszíves, köszönöm
2010. szept. 11. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neurológus szakvizsgálat, EEG, koponya CT.
2010. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyenek ezek a mozgó valamik? szagokat már én is hallucináltam,meg más dolgokat is.de nem kell rögtön skizofréniára vagy egyéb betegségre gondolni,lehet csak ki vagy készülve idegileg.milyen típusú ember vagy? saját álomvilágodba menekülő,visszahúzódó?
2010. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Az első vagyok.

Egészen komolyan írtam a választ. Fontos lenne, hogy a szakorvos kizárja a testi-koponyaűri betegséget. Nem jelenlévő szagokat érezni, olyat látni, ami nincs ott, bizonyos koponyaűri betegségekre utalhat (érelváltozások, ciszták, sajnos akár daganat). Első körben ezt kellene kivizsgálni, megbizonyosodni arról, hogy NINCS ilyen jellegű baj.


Ezek után, ha mégis vannak tüneteid, látomásaid, szóbajön pszichiáter, pszichológus, (csodagyógyászok, asztrológus, grafológus, ornitológus... ja az nem:)

Írjál, mi a helyzet!

2010. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először neurológus, aztán ha negatív...akkor pszichiáter.
2010. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, először is köszönöm a válaszokat! Más is ajánlott már koponya vizsgálatot, valószínűleg ezzel fogom kezdeni a dolgot, remélem semmi komoly. A jellemem.. hááát hogy őszinte legyek, kicsit visszahúzódó, mostanában nagyon ideges és feszült vagyok, tudjátok az a tipikus "ha hozzám szólsz szétváglak" dolog van, sajnos a család és barátnő bánja mert elég agreszív vagyok mostanság, én tényleg nagyon sajnálom és nem szándékosan de ez van mostanában... Úgy érzem nagyon nagyon sok düh és harag gyűlik bennem amit jó lenne valahogy kiadni mielőtt baromságot csinálok mert biztos nem jó ha sokáig elfojtom. Valami tipp? sport sajnos nem lehet egy törés miatt. Minden jót nektek 25/f
2010. szept. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!