Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy reagáljak, ha ezt történt...

Hogy reagáljak, ha ezt történt velem a pszichiátrián?

Figyelt kérdés
Éppen egy csajjal beszéltem és kicsúszott egy olyan mondtat a számból, hogy a fszra vagy a fenekekre bukik inkább. Pofán vágott, ezt látták csak az orvosok, hogy mit mondtam nem hallották. Leszedálták miattam. Mit tegyek?

2022. febr. 12. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Semmit ne tegyél, mi ez, általános iskola?
2022. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Őt már buktad. Mostmár mással kell bunkózni.
2022. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Dilinyósok egymás közt...
2022. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon bűntudatod van, akkor valamiképpen eljuttathatod az esetet a betegjogi képviselőig, vagy az orvos igazgatóig.


De most nem tudsz üzenni sem a hozzátartozóiddal, mert úgy tudom, hogy koronavírus miatt látogatási tilalom van. Ugye?


Mennyi ideje történt az eset? Friss még? Aktuális? A pszichiátriáról gépezel? Megengedik?

2022. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Most már jobban van a lány, és az étkezőben biztos fogunk találkozni. Félek a reakciójától azért írtam ki.


Igen, látogatási tilalom van...


A pszichiátriáról írok, igen.

2022. febr. 13. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
legyen is lelkiismeretfurdalásod! ez egy nagyon g-cee húzás volt részedről! az a minimum, h elkerülöd és ha gerinces vagy akkor mások előtt bevallod, h te miattad bántották,szedálták le! növessz gerincet ember!uhh
2022. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!