Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Más is van...

Mi lehet a bajom? Más is van itt aki ilyen?

Figyelt kérdés

Szinte már nincsenek is emberi érzéseim egyáltalán. Se magam se más felé. Annyi rossz tapasztalatom volt emberi kapcsolatok terén, (itt nem csak szerelemre gondolok hanem barátok, család is) hogy már egyáltalán nem érintenek meg se a jó dolgok se a rosszak.

Az élettel és önmagammal kapcsolatban is így érzek.

Egyszerűen nem érdekel. Nem akarok öngyilkos lenni de nem is különösebben érdekelne ha meghalnék mert megvetem az életet. Rendszeresen szoktam vagdosni magamat. Valamiért jól esik. Jó nézni ahogy folyik a vérem és utána festek is vele általában.

Kevés ember tud ezekről a dolgaimról de mindenki azt mondja hogy nem normális amilyen vagyok, meg hogy pszichopata vagyok meg ilyesmik.


Mitől lehetek ilyen? Úgy igazából

Első sorban olyan emberek válaszát várom akik hasonló helyzetben vannak, vagy ismernek hozzám hasonló embert.

16 éves/fiú



2022. febr. 13. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte már nincsenek is emberi érzéseim egyáltalán"


Dehogy nincsenek. Akkor nem írnád le a problémádat.

A hormonrobbanás korát éled, a legtermészetesebb folyamat

a rapszodikusan változó hangulatod, hol kiugranál a bőrödből,

és átölelnéd az egész világot, hol meg olyan világfájdalmad van,

hogy begubózol.

Ez abszolút természetes, a szervezetedben óriási változások történnek.

Légy tudatos, és a saját hajadnál fogva is kirángatod magad az ilyen

hangulatváltozásokból. A legtöbb kamasz ilyenkor írja a szerelmes verseit, a búskomor novelláit, belegyömöszöli az összes vágyát, búját-bánatát, örömét.

Tarts ki. Sajnos, hamar elillan ez a viharosan költői, költőien viharos

kamaszkor.

2022. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok.

A vagdosással sürgősen hagyj fel.

Ez súlyos neurózis. Sürgősen orvoshoz. Mire felnősz, bánni fogod.

Az élet szép!

Értelmes, okos fiatalember vagy!

2022. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld pozitív emberekkel körülvenni magad, keress egy hobbit,ami boldoggá tesz.
2022. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ az eddig válaszolónak. Sajnos nem érted te sem. Itt nem a kamaszkorról van szó. A gyerekkor is nem létező fogalom ha rólam van szó. Nem volt túl fényes az eddigi életem se a "szüleimmel"

És nem ingadozik a hangulatom, mindig ilyen vagyok.

Orvoshoz nem fogok menni mert nekem aztán nem hiányzik a hülyesége.

Hobbim pedig van amivel elfoglalom magam, gitáros vagyok és dalszerző.

De azért köszönöm a segítséget és a gyors választ!

2022. febr. 13. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Hat amig azt mondod,hpgy "nem hianyzik az orvos hulyesege", addig semmi esely a valtozasra. Az orvosok segiteni akarnak. Mint ahogy a pszichologus is. Elso lepes felismerni,hogy baj van,es NEKED,csakis neked kell valtozni akarni. Ha nem akarod,marpedig ugy latszik,hiaba panaszkodsz.
2022. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire számítasz, mi történne, ha elmennél egy pszichológushoz/orvoshoz, és elmondanád neki a nehézségeidet? Mit mondana? Hogyan reagálna? Te hogy éreznéd magad?
2022. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!