Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek most ezzel a...

Mit tegyek most ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Érettségim végeztével az építőiparban helyezkedtem el, ajtokat ablakokat raktam be, elvègeztem a burkolót, itt túl nagy a nyomás, szó szerint félek, mindig hogy elrontok valamit.

gimibe azért mentem mert kell a katonasághoz. mindig is megalartam próbálni. szerintetek lépjem meg 21évesen ? jelenleg másban nem tudom magam elképzelni. Ti nektek van/volt ilyen helyzetetek amikor úgy éreztétek nem vagytok a helyeteken?



2022. febr. 13. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Hát nekem egyik se tetszik. A burkolás nem tudom miért jó, de aki szereti az csinálja.


A katonaságot meg nem értem hogy miért akar valaki az lenni? Az elején gondolom gagyi hogy majd téged fognak sz*patni mert zöldfülű vagy, de ha ott maradsz és lesz egy kis rangod akkor te tudsz majd alázni másokat. Szadisták szeretik a katonaságot.


Amúgy meg 21 évesen én se tudtam mi akarok lenni. Most 30 év felett se nagyon de valahogy mindenben megtalálom azt a részt ami tetszik. Például most két éve elmentem beteghordónak kórházba és nem rossz nagy megbecsülést és tiszteletet kapok az ápoltaktól és mosta fizetésemet is felemelte a kormány!

2022. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Katonaság nem kispálya. Ha mész legalább 6 hónapig muszáj, és addig nincs haza. Nem vagyok burkoló, de melóztam már benne. Szerintem az építőipari munkákban nincs sok nyomás, csak sok meló. Ha abba te nagyon sok nyomást érzel lehet nem lenne jo menni. De ha te erre felkészültel mentálisan, és mindenképp menni akarsz, és ugyerzed ez az utad akkor nyomás ;)
2022. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2*


Majd mindenki eldönti hogy mit szeretne csinálni. Feleslegesen és úgy hogy nincs végzettséged hozzá nem kell életvezetési tanácsokat dobálnod! 1. Nem értesz hozzá, 2. Ezzel többet ártasz mint használsz

2022. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem vagy a helyeden, akkor lépj. Felesleges egy olyan helyen dolgozni, ahol nem érzed jól magad és folyamatosan stresszelsz. A honvédséggel kapcsolatban viszont ne legyenek illúzióid, mivel ott is nagy nyomás alatt kell dolgozni.
2022. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!