Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki adna tanácsokat szerele...

Valaki adna tanácsokat szerelem leküzdésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve szerelmes vagyok egy lányba, csak ő jár a fejemben, sehogy sem tudom kiűzni a fejeből. Az utóbbi időkben nem nagyon viselt meg érzelmileg, de 1 hete teljesen magam alatt vagyok, csak őt akarom, de neki már van barátja, egyszerűen nem tudok továbblépni, sejtelmem sincs hogyan mászhatna ki a fejemből, csak azt akarom, hogy elmúljon minden érzelmem irànta. Mondják, hogy az idő minden sebet begyógyít de már 3 éve küzdök, semmivel nem vagyok előrébb így hát tanácsokat kérnék. Pszichológushoz nem akarok elmenni, nekem egy baráti tanács többet ér mint egy idegen ember diplomával. Bár a barátaim szava sem vitt előrébb, így reménykedek, hogy valakinek olyan tudása van, ami segítene...

(Ja és ez nem önsajnáltatás akar lenni)



2022. febr. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találj hobbit, elfoglaltságot magadnak.
2022. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele, közösségi oldalon ne nézegesd. Dolgozz/tanulj, sportolj, foglald el magad. Járj el szórakozni, hátha összejön valódi párkapcsolat, akkor nem fogsz ábrándokat kergetni.
2022. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Crisopher ***** válasza:
83%
Ne nézegesd a profilját. Legjobb, ha letiltod mindenhonnan. Barátokkal tölts sok időt. Keress valami hobbit. Költs magadra. Mármint vegyél valami cuccot csak a saját szórakoztatásodra. Például egy jó lego modellt. Vagy bármit, ami neked örömet okoz. Menj el pár érdekes helyre. Barátokkal, vagy akár egyedül. Szóval koncentrálj magadra
2022. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj meg más lányokkal. Nem kell velük lefeküdni, beléjük szeretni. Csak ismerkedj, csajozz, beszélgessetek, randizzatok. Egy nap jön majd egy lány, aki viszonozni fogja az érdeklődésed és hirtelen sokkal jobban fog érdekelni ő, mint a másik...


Addig meg keresgélj új ismerősöket, új hobbikat, új kihívásokat, amik majd egyszer csak elkezdhetnek jobban érdekelni...

2022. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!