Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire beteg, hogy mostanába...

Mennyire beteg, hogy mostanában lefekvés előtt halált kívánok magamnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok életveszélyben mert magamat nem ölném meg, se nem keverném magam direkt olyan helyzetben hogy meghaljak. Ezt csak pár embernek mondtam és magam sem tudok mit kezdeni ezzel. Ezzel egyáltalán foglalkozik valaki? Nem is érzem igazságosnak hogy így érzek. Folyamatosan javulnak a körülményeim. Feljebb léptem, jobb lett q keresetem, eltűntek kiadásaim, lett valahonnan erőm hogy elkezdjek fogyózni ami eddig elég sikeres, tanulok időröl időre számomra érdekes dolgokat. Mégis sokszor nem látom értelmét az életemnek és úgy érzem jobb lenne csak végleg elaludni. Már évek óta járnak ilyen gondolatok a fejembe, de az elmúlt hónapokban lett igazán gyakori. (29f)

ápr. 27. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Lehet többet kéne kirándulnod járni a szabadba, hogy "kiszellőztesd" a fejedet. Nyilván ez önmagában nem biztos, hogy elég, de sok kis apró dolog sokat számíthat. Társaságban lenni barátokkal, ilyesmi.
ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az szurt szemet, h fogyozol - ami tokjo, hajra, de esetleg nem lehet valami vitamin v nyomelemhianyod? Nem tudom, erre figyelsz-e meg milyen modszerrel fogyozol, mit eszel stb, de esetleg egy verkepet csinaltathatsz.


En ezt talaltam 10 mp alatt, de googlizhatsz tobbet:

"A D-vitamin kulcsfontosságú az egészséges szerotoninszint fenntartásában, amely fontos szerepet játszik a hangulat, a szexualitás, az alvás, valamint az étvágy szabályozásában. Így az alacsony szerotoninszint közrejátszik a depresszió kialakulásában is. Ezért is van, hogy a borongós, napfényhiányos téli hónapokban sokkal több ember produkál depressziós tüneteket."

ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manó11 ***** válasza:
48%
szerintem is próbáld lekötni a figyelmedet. nekem is vannak néha ilyesmi gondolataim,de én pszichés beteg vagyok sajnos. de eljárok itthonról,ha csak boltba is. vagy a közeli városba szétnézni,vásárolgatni. szeretek turizni. sajnos élőben nincs barátnőm,nekem sem könnyű. sok sikert!
ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra mondjuk tényleg nem gondoltam igazán ügyelek hogy minden is legyen. Csak fehérje az edzés miatt plusz kalóriadeficit. Lehet van benne valami. Majd veszek valami multivitaminos kiegészítő akármit. Köszi a tippet mindenkinek. Igyekszek elmerülni dolgokban... ezért is jön elő a nap végén amikor már nem csinálok semmit.
ápr. 27. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
ahogy 1 es irta, igyal sok vizet, menj levegore, simogass egy kutyat, egyel repat, menj fel egy dombra a fuvek nezd milyen zold es nap ami sut rad, meg ilyesmi
ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HunLo ***** válasza:

Ez nagyon.

Érdemes lenne elmenni pszichológushoz vagy pedig tenni otthon érte valamit.

pl:Lefekvés előtt meditálj,relaxálj,olvas regényeket.

Illetve erőltesd meg magadat gondolatailag és gondolkodj pozitívan egy kicsit lefekvés előtt.



,, Mégis sokszor nem látom értelmét az életemnek"

Azért mert nem adsz neki értelmet!

Persze a te problémád okát nehéz innen megfejteni.Többet kellene rólad ,hogy tudjunk.Az elő életedről ,hogy milyen volt neked az iskola,ovoda,középsuli,esetlegesen egyetem,főiskola,családi kapcsolatok ill körülmények,gazdasági helyzet ,amiben felnőttél,gyerekkori barátok és azok viselkedése veled kapcsolatban is ill környezettükkel is kapcsolatban stb.

ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!