Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kb. 10 éve voltam a Semmelw...

Ha kb. 10 éve voltam a Semmelweis egyetem pszichiátriáján,és kaptam egy “féldiagnózist” amit gépbe bejegyzett az orvos,azt vajon megtudnák még találni?

Figyelt kérdés
Akkor 16 voltam, valószínűsítette hogy X problémám van de túl fiatal vagyok ahhoz hogy diagnosztizáljon vele,de a gyanút feljegyezte.Most tíz évvel később már az évek során elég bizonyossá vált ,hogy igaza volt. Ha odamegyek és elmondom hogy szeretném ezt a bejegyzést megkapni vajon megtalálják még nekem? Ezzel szeretnék új orvoshoz menni,és nem szeretnék felesleges köröket futni,nem szeretném hogy elbagatellizálja a dolgot,és azt gondolja hogy Dr.Google miatt gondolom,hogy ez a problémám van.
2022. febr. 19. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemondásra úgyse kapsz diagnózist, nem tudod magadnak megrendelni, csak vizsgálatra. Jogod van a meglévő panaszaid alapján vizsgálatot kérni, mért lenne az baj, hogy az interneten is el lehet olvasni az adott betegség tüneteit? De a 10 éves leleted még megvan ott.
2022. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van. A 10 évvel ezelőtti leleted, ahol csak egy megjegyzést kaptál, nem igazán ér semmit. Az új pszichiáter felméri az állapotodat és az alapján állít fel diagnózist. Ez teljesen független a 10 évvel ezelőtti pszichiátriai vizsgálattól.
2022. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!