Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra, pánikos rosszullé...

Szorongásra, pánikos rosszullétekre valamelyik B- komplexről pozitív tapasztalat? Mindegyikben más a mg/mcg arány. 164/53 N

Figyelt kérdés
Brandenburg Neuro (ebben nem szerves a folsav és a B12)

2022. febr. 19. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Wtn B-komplex
Vitaking B-50
G&G B-komplex
Brandenburg Neuro
Más
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se fogja megoldani.
2022. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy megoldani nem fogja... Összetett a problémám, hashimoto, progeszteron hiány, ösztrogén dominancia. Hormonpótlást nem kaphatok. Ezek okozzák a szorongást. Pszihiáterhez járok. Multivitamint nem szedhetek, külön pótolom a szelént, cinket, vasat, D3-at.

A kérdést azért tettem fel, mert más-más készítményekről van szó, és hátha olvassák olyanok, Akiknek van tapasztalatuk a termékekkel.(nyugtató hatás, jobb közérzet, stb)

2022. febr. 19. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a magnerot még, nálam néha bevált. Ugyanez a problémám.
2022. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy minden mögött az áteresztő bél szindróma áll? Autoimmunitás, hormonok, mentális állapot egyben, ez szinte 12O%.
2022. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De igen, sajnos IBS gyanú, sokszor van hányingerem és szédülök "fejben"...ebből jönnek a rosszullétek és szorongás..A glutént,cukrot, laktózt igyekszem kerülni már 2.éve.
2022. febr. 20. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne az ibs, hanem az áteresztőbél irányába indulj. A tejtermékeket nem csak a laktóz miatt kell hanyagolni. Könnyen felszívódó szénhidrátok, keményítős ételek (krumpli, kukorica) és a feldolgozott, tartósított kaják is mellőzendők. Viszont jó probiotikum az alap., pl. Yiya vagy kifejezetten a szorongásodra is ható Pszichobiotikum vagy Puritan’s Pride, NICS, Now probiotic-10.
2022. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja meg nagyobb dózis D+K2+C-vitamin, jól hasznosuló magnézium, pl. magnézium-biszglicinát - szintén mindkét komponense jó a problémádra.
2022. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet! Tejtermékből csak vajat, sajtot eszem néha, tejet egyáltalán nem iszom. A tartosított kaját sem, a krumpli/rizs amit nehezen bírok kizárni.A probiotikumokat nézegettem csak nem mertem elkezdeni szedni. A pszichobiotikumot is láttam, akkor Szerinted is érdemes lehet.. Omega3-t olvastam még, hogy segíthet (sajnos a halakat nem szeretem), de az Eliquis véralvadásgátló miatt nem mertem elkezdeni.
2022. febr. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!