Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lelki gondjai lehetnek...

Milyen lelki gondjai lehetnek a munkatársamnak?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam nagyon gyülölködö. Egyszerüen mindig a facebookon log és politizál, szid mindent és mindenkit. Nagyon negativ ember, szinte sose jo neki semmi.Mi bánthatja belül? 63 éves.
2022. febr. 26. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem: a saját életének a sikertelensége.

Ha neki nem jó, nehogy másnak már jó legyen alapon.

2022. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

megkeseredettség, sikertelenség, feleslegesnek érzi magát, vagy csak az öregedést viseli rosszul, sok oka lehet.

Kérdezd a fiatalságáról, hogy milyen céljai voltak akkoriban? Régi barátok közül keressen fel valakit. Mikor megy nyugdíjba, előveszi a korábban a munka miatt félretett hobbiját majd akkor?

2022. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Miért érdekel?
2022. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alkoholizmus vagy függőség, drog, szerencsejáték, szex is lehet a háttérben.

Vagy pont megy a sorozata.

Nekem az egyik kolléganőm ilyen.

Van ez az embertipus. Szomszédasszony is ilyen. Mindenkit kritizál és ezt elmondja mindenkinek, csak annak nem, akit kritizál. Ő neki mást, akár téged is kritizál. Vicces. Én jókat röhögök a tulkapásain. Néha én is vagyok ilyen. De ők alapból ilyen ,,dulifuli" emberek. Amúgy úgy gondolom, hogy kollégádat mindenki ismeri a cégnél, de senki sem keresi a barátságát. Ezeknek az embereknek soha semmi sem jó.

Valahol csodálom is őket, mert valahol szeretni valók a maguk kis együgyű módján.

2022. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!