Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tunderhegyrol tapasztalat?

Tunderhegyrol tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kerlek privatba irnatok sajat tapasztalatokat? Mebbyi ideig voltatok,hogy erzetetek magatokat stb. Koszonom elore is!:)

#Borderline #Tunderhegy #Onsorsrontas
2022. febr. 28. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
kb 6 évvel ezelőttig jó volt. A gyógyszerezésben nagyon bénák. Sok embert elküldenek ha alapból rég óta gyógyszert szed. Már nincs jó híre. Ez egy privát üzenet.
2022. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi..

Tok mind1, en olyan szinten vagyok h ha az se segit. Remelem azert a legjobbakat, maga a kornyek szuper. De egyszer akarok befekudni akkor is haboru van..

2022. márc. 1. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most épp ott vagyok, nekem eddig tetszik, de kemény. Emiatt annyira nem is akarok róla írni, de a gyógyszerre reagálnék, mert én egyelőre hálás vagyok, és úgy érzem, hogy figyelve van rám. Kaptam pluszban szorongásoldót, amit csak szép lassan emelnek, és úgy tűnik, szükségem is van rá. Ezt a gyógyszeres témát már sokszor hallottam, hogy "bénák" benne, de sosem láttam leírva, hogy pontosan miért. Én magam körül azt látom, hogy másokat meg szednek le szépen lassan, szóval egyáltalán nem az a cél, hogy mindenki marokszámra szedje, emiatt is érzem, hogy nem azért kezdtek el nekem pluszban adni, hogy zombi legyek, hanem azért, hogy tudjam csinálni a terápiát.


Mondjuk én a környéket annyira nem találom szupernek, kb kilépőt se kérek soha sétálni, elég unalmas mindig ugyanazok az épületek között bóklászni.

2023. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!