Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Totális érzéketlenségből, ami...

Totális érzéketlenségből, ami már nem is emberi állapot ki lehet még jönni valahogy?

Figyelt kérdés

Többféle mentális problémám van, a bipolaris depresszió az egyik.

Sok even keresztül stagnált az állapotom, ha épp történt valami izgalmas akkor jobban voltam, ha meg vissza kellett jönnöm a szülővárosomba, akkor meg jött a pánikrohammal egybekötött sírógörcs, ami a legnagyobb kínzás a földön.

A pandémia teljesen felborította a rendszert, azóta mar a skizofrénia tüneteit hozom, xanaxszal tömöm magam es sokszor mar nem is érzem magam embernek. Nem emlékszem hogy milyen az emberi élet… az emberi érzések aggodalmak, stb… szo szerint mintha egy robot lennék aki, mar öngyilkos sem akar lenni, mert mar ahhoz is érzéketlen…

A gyógyszerekre túl érzékeny vagyok, azt nem tudok szedni.


2022. febr. 28. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tüneteid vannak akkor már rég komoly kezelés alatt állnál. Ez csak valami hiszti lehet (nem bántásból).
2022. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most túlérzékeny vagy a gyógyszerre, vagy zombivá tömöd magadba azokat?

El kellene dönteni kérdéskiírás előtt. Adekvátabb segítség jönne, mert az emberek is általában vagy egyik-vagy másik, e kettő a legritkább kombinációban fordul elő.

2022. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, ilyen tuneteim vannak. Most is csak lebegnek. Csak nem vagyok analfabéta, ezért írni meg tudok.

Az antidepire vagyok érzékeny meg a lamolepre. Nem hatnak. A xanax sem jo, de azt tudom szedni.

2022. febr. 28. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A marékszámra betömött xanaxtól vagy letompulva. Én pont ilyen voltam. Az alkalmankénti sírógörcsök, pánikok pedig simán lehetnek tolerancia elvonási tünetek, vagy 2 dózis közti megvonás. Első körben a helyedben én óvatosan elkezdeném csökkenteni a nyugtatót. Mondjuk havonta 10%-al. Amúgy attól is lehetsz érzékeny a gyógyszerekre, hogy a benzo szétcsapta már az idegrendszeredet. Az elvonási tünetek közt előkelő helyen szerepel az érzékenység, és minden vonatkozásban. Gyógyszer intolerancia, érzelmi labilitás, stb.

Továbbá úgy tudod magad embernek érezni, ha emberi dolgokat csinálsz. Kisállatok gondozása, munka, tanulás, emberi kapcsolatok, szociális élet, stb.

De ez egy folyamat, nem hétfőről keddre megy.

Én olyan súlyos függő voltam, és oly mélyen, hogy a legharcedzettebb orvos is lemondott rólam. Meglátott, ennyit mondott: Ja, ez? Pff.

Egy oszlásnak indult zombi hozzám képest egy életvidám topmodell volt, de kijöttem a gödörből. Rendkívüli akaraterővel, kitartással, és vas fegyelemmel normális ember lett belőlem, szóval meg lehet csinálni. De években gondolkodj, és nem lesz könnyű. És még egy fontos dolog: egészséges életmód! Ez úgy mindenestül. Táplálkozás, napirend, sport, stb, és főleg a gondolkodás, hozzáállás. Hajrá, sok sikert!

2022. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, első vagyok, úgy értettem, hogy szakember segítene. Szakember ajánlana gyógyszereket és terápiát.
2022. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!