Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a jobb állapot egy...

Melyik a jobb állapot egy bipolarisnak? Amikor abszolút nem érez semmit, vagy amikor mindenre(leginkább emberekre szerelmi téren) van rákattanva és túlcsordul mindene?

Figyelt kérdés
Most léptem be a semmi nem érdekel szakaszba, hihetetlen hogy tegnap még rá voltam kattanva valakire, ma teljesen hidegen hagy és rá sem akarok nézni. Amikor be vagyok porogve egesz nap almodozom(sokszor szexuális jelleggel), amitől túlpörgök és letargiát okoz, hogy olyanrol almodozom aki azt sem tudja hogy létezem, aztán meg teljesen leállnak az erzekszerveim... melyik a jobb állapot? Mert akkor inkább azt próbálom megtartani
2022. febr. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A bipoláris nagyon nem ez. És nagyon nem úgy működik, hogy "azt próbálom megtartani."
2022. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Diagnosztizált szakember? Csak mert amiről írsz, annak nincs sok köze a bipoláris zavarhoz... Bipoláris zavarnál esélyed sincs "megtartani" a mániás vagy a depressziós szakaszt, mivel azok az akaratodtól függetlenül változnak.
2022. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez inkább átlag teenager életnek hangzik.
2022. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szép. 6 eve vagyok bipol, egy eve diagnosztizáltak. Melle meg border is, de azt mar hagyjuk. Pont ez a baj, hogy nyilván nem tudom szabályozni, de mondanám az orvosnak hogy olyan gyógyszert adjon ami eltompít...
2022. febr. 11. 00:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnézném én hány átlag tinédzser élné ezt túl... 27 vagyok egyébként
2022. febr. 11. 00:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elvileg diagnosztizáltak, akkor van orvosod, aki választ tud adni erre a kérdésedre. Illetve már elég jó gyógyszeres kezelés is létezik… Érdemes akkor elgondolkoznod rajta, van egy ismerősöm, még a diagnózisa és kezelése előtt többször börtönbe került a kitörései alatt okozott testi sertések miatt, neki is segített az orvos és a gyógyszer.
2022. febr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam 2 gyógyszert is, gyógyszerérzékeny vagyok, rohamokat kaptam tőlük. Erről ennyit.
2022. febr. 11. 11:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!