Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan gyógyszer, amiből...

Van olyan gyógyszer, amiből ha beveszek egy szemet, 15-20 órát tudok aludni egyhuzamban és nem okoz függőséget?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem gondoltad komolyan, ilyen kb a vényköteles, erős függőséget okozó altatók és nyugtatók között sics, max túladagolva...
2022. márc. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A kérdésem komoly. Eszem ágában sincs túladagolni bármit is! Csak annyira kimerült vagyok, hogy úgy érzem, a totális összeomlás határán vagyok.(((
2022. márc. 2. 01:42
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Van. Van egy antidepresszáns, amitől akár 3 hétig is alszol, ha beveszel egy egész szemet - ha nem vagy depressziós.

Le kell egy picit vágni belőle késsel, és azt bevenni, ha csak egy picit akarsz aludni. Sajnos nem tudom a nevét, párszor vettem be 30 évvel ezelőtt. Orvos írta fel.

Én az alvásklinikán kezdtem, ami a pszichiátria egy részlege.

Ez a fenti ötlet egy OPNI-s orvostól származott.

2022. márc. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pár hónapja kezdődött ez az egész. Gyász, kilátástalanság, egy nagy rakás egyéb dolog. Állandóan cikáznak a fejemben a gondolatok és úgy érzem, hogy ha nem tudom magam "kikapcsolni" egy kis időre legalább, akkor végem.(most még ráadásnak itt van ez a rohadt háború).
2022. márc. 2. 02:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De hát menj el a háziorvoshoz, be fog majd utalni.

Valószínű, fizikailag, szellemileg is túlterhelt vagy, valamiről mondj le most, amit csinálsz, és koncentrálj az egészségedre!

2022. márc. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen így van, ahogy mondod. Jobban nem is lehetne összefoglalni, fizikailag és szellemileg túlterhelt. Félreértés ne essék, nem panaszkodni akarok!(csak megoldást) egy apró példa: a legalapvetőbb feladatok, mint pl levinni a szemetet, elmosogatni, porszívózni, sokszor nem megy. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm az érdemi hozzászólást, és nagyon hálás vagyok érte!
2022. márc. 2. 02:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen és jobbulást kívánok!
2022. márc. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En depressziós időszakokban szoktam ezt érezni.

Írnám azt, hogy igyál egy kis alkoholt, de ilyen helyzetben ez is függőséget okozhat, ahogy a gyógyszer is.

Egy szakember vagy egy barát sokat segíthet, akivel tudnàl az érzéseidről beszélni.

2022. márc. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy valami gyógynövénnyel is lehet próbálkozni elsőre.
2022. márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!