Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem mintha más dimenziób...

Úgy érzem mintha más dimenzióba csöppentem volna. Segítség?

Figyelt kérdés
Hála a depressziómnak most már más dimenzióban érzem magam. Itt minden sötét, unalmas, nem számít semmi az égadta világon. Úgy érzem mintha bezártak volna ide és nem bírok szabadulni. Amikor körülnézek a szobámban, másképp látok. Olyan mintha a szóbámon kívül nem létezne a világ. Olyan mintha minden kihalt volna. Csak én maradtam életben és semminek nincs értelme. Kérlek valaki segítsen mert ha ez így folytatódik, távoznom kell mert nem bírom tovább. Egyik rossz érzés után jön a másik. Mire már egészen megszoknám a világomat, átesek egy másikba amelyik még rosszabb.

2022. márc. 5. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Talán szép lassan abba kéne hagynod a dilibogyók szedését, ha szeded őket. És elmenni minden nap egy órát sétálni, nézelődni, és nem gondolkodni.

Meg egyél és aludjál rendesen. A nyugodt környezet és a befelé fordulás helyett a kifele fordulás ami segít ezen az állapoton.

2022. márc. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ami a dilibogyókat illeti: közeli barátomat konkrétan az antidepresszáns mentette meg az öngyilkosságtól. Ne adjunk a bajban lévőnek veszélyes tanácsokat!

Kedves kérdező, nem másik dimenzióba csöppensz, hanem a fejedben egy kémiai betegség folyik: nem termeli az agyad a dopamint, ami a derű hormonja. Más betegségekkel orvoshoz fordulsz: tedd ezt most is. Van erre gyógyszer, ami visszabillent a normális világba. Körzeti pszichiáter felírja, és megint értelme lesz az életednek. Csak kémia az egész!!!

2022. márc. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Ezt nagyon megnyugtató volt elolvasni, köszönöm.
2022. márc. 5. 04:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 6 even keresztül stagnáló bipolaris állapotból kerültem bele egy pszichózis szerű állapotba. Sokszor a nevemet sem tudnám már leírni. Nem tudok kikelni az ágyból, nem eszem, már nem értem a világ működését. Így elek 2 eve. Xanaxot szedek, mast nem tudok

Megértelek

2022. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen beszűkült tudatállapotokon valóban segít a kifelé fordulás, kimozdulás. Nem kell nagy dolgokra gondolni, nem a Himaláját kell megmászni. Kis séta a kertben, vagy az utcán a sarokig, kutyát elvinni sétálni, megnézni a kirakatokat, stb. Vagy családtagot, barátot megkérni, hogy kocsival vigyen el egy körre.
2022. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen, majdnem ugyanez van velem is. Remélem nem maradok ebben az állapotban, nagyon sajnálom hogy te ilyen rosszul vagy
2022. márc. 5. 22:19
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Megfogadom a tanácsodat, köszönöm
2022. márc. 5. 22:21
 8/8 anonim válasza:
Én is szenvedtem depresszióban, egyszer pedig pánikbetegségnek hitt valamiben. Viszont én tudtam, hogy nem akarok orvoshoz menni, nem akarok gyógyszereket szedni, magamat akartam meggyógyítani. Nagyon sokáig tartott, mire rájöttem hogy egyedül nem megy. Végül egy természetgyógyász segített, szimpla beszélgetéssel és könyvekkel. Amiket nagyon javaslok! Pam Grout - E2; második kötet E3; a harmadik pedig James Redfield - A mennyei prófécia (nyugi, nem vallási könyv:D). Nekem rengeteget segített és azóta is foglalkozom ezekkel a témákkal, remélem neked is segíteni fog!:)
2022. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!