Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt mondják rám veszélyes...

Azt mondják rám veszélyes vagyok. Sokat gondolkozom rajta, viszont nem tudom, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből mi sem. Ki mondta, milyen szituációban?
2022. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire számítottál most. Hogy ennyiből elmondjuk, hogy miért vagy veszélyes?
2022. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy ingatlan értékesítéssel foglalkozó hálózathoz visszamentem dolgozni, és ott a franchise partner, most amikor visszamentem oda dolgozni. Előtte amikor ott dolgoztam, azt mondták rám maffiózó vagyok.
2022. márc. 5. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem kellett volna azt mondani, hogy oldjátok meg okosba, nehogy baleset érje a családot.
2022. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én ilyet soha nem mondtam. Én lojális vagyok a céghez, soha nem kerülném meg.
2022. márc. 5. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt pl. olyan, hogy valaki beszólt, és te feldaraboltad, elástad? Ha volt, akkor azért mondják.
2022. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát azért fel nem daraboltam és el sem ástam senkit. Mondjuk az ingatlan piacon farkas törvények vannak…
2022. márc. 5. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Most ennyiből szerinted mi hogy állapítsuk meg?
2022. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt egy párkapcsolatom is. Egy rettentő elegáns nővel. Akkor az összes barátom elhagyott, és “lehúztak” nehogy boldog legyek. Kellettem volna más nőnek is, de nem voltam belé szerelmes. Azóta nem bízok az emberekben, nincs önbizalmam. 10éves baráti kapcsolataim mentek tönkre egy párkapcsolat miatt. Annak már másfél éve. Annak is hogy szakítottunk. Azóta nem tudom talpra állni, és azt mondják rám veszélyes vagyok.
2022. márc. 5. 21:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt aki azt is mondta rám, hogy cinkes vagyok. Ezt sem tudom mit jelent….
2022. márc. 5. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!