Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha minden nap az öngyilkosságo...

Ha minden nap az öngyilkosságon gondolkozom, gyógyszeres kezelésre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Folyamatosan olyan gondolataim vannak, hogy milyen lenne leugrani valahonnan, vagy autóval nekihajtani valaminek. Már fél éve tart ez az állapot és egyre rosszabb. Mi a megoldás?
2022. febr. 19. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos + pszichológus
2022. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Először pszichológus lenne jó, de mondjuk TB-shez csak pszichiáteren keresztül tudsz bejutni. Mondjuk első körben szerintem akkor is lehet mondani, hogy először nem szeretnél gyógyszeres kezelést, csak ha nem működik a terápia.
2022. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Én is így vagyok, ráadásul a saját anyám azt mondta, hogy bárcsak meg se szült volna engem. Pedig 15 éves koromig szeretett, csak elmondtam neki, hogy leszbikus vagyok, ezt nem bírja elviselni. Tényleg jobb volna meghalni...


17/L

2022. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ki a fene pontozgat így le? :O


3-as, nagyon sajnálom. Elképesztő, hogy még mindig itt tart a világ. Remélem a korosztályodban legalább jobb a helyzet, és ott elfogadnak. (Szerintem a jelenkori fiatalok már sokkal normálisabb infókkal nőhetnek fel.)

2022. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Orvos és pszichológus kell!
2022. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyógyszer is kell mindenképp?
2022. febr. 19. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Látatlanban senki nem fog téged diagnosztizálni. Én először pszichológushoz mennék, ha ő úgy ítéli meg hogy szükséged van gyógyszeres terápiára , akkor tovább fog irányítani pszichiáterhez.
2022. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A gyogyszer csak rontana a helyezeten. En minden hulyeseg miatt ongyilkos akarok lenni.
2022. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert minél előbb! Nem biztos, hogy kell gyógyszer, de az alapján amit leírtál valószínű.
2022. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!